Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszedunk macskaja folyama...

A szomszedunk macskaja folyamatosan megeszi a mi macskank kajajat es ma nagyon csunyan haromszor is osszeverekedtek . Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ket kandurrol van szo. A macskam laban eleg nagy harapas van es a karmai kozott is verezik egy viszonylag nagy bor darab lejott a karma folott es annyira hogy a karma mar szinte teljesen kilatszik es az oldalan is vannak kisebb harapasok .....Allatorvoshoz nem tudom vinni .. Mit csinaljak a sebeivel ? Meg fog gyogyulni ?? Es mit csinaljak hogy tobbet ne verekedjenek ??

2014. máj. 9. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Először is bent kéne tartani a kaját, mivel az odavonz mindenféle állatot, nem csak macskát, vadakat is akár. Veszélyes lehet.

Másodszor ha kinti macskád van alap lenne hogy ivartalanítod őket, nem egy nagy dolog, nem is egy rettentő drága dolog, és ezzel megelőznéd azt hogy verekedjenek, meg hogy évente rengeteg kismacska szülessen a környéken...

Ha beteg a macskád orvoshoz vidd el, ha erre sem vagy képes fertőtlenítsd és kösd be legalább, aztán keress új gazdát nekik akik foglalkoznak is velük.

2014. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Volt egy ismerősöm akihez egy veszett róka tévedt be véletlenül ugyanezért.Ha ivartalanitatnád(3 ezer kb.) akkor 1. nem verekedne ,2.Nem jelölne iszonyú büdöset ,3.Nem vonzaná oda a környék lány macskáit
2014. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igenis foglalkozok a macskammal es azert nem tudom allatorvoshoz vinni mert az allatorvos szabadsagon van es videken lakok es ez volt a legkozelebbi orvos ... Es az en macskam teljesen nyugodt es csak a szomszed macskaja harapdalta meg kergette, az en macskam nem is csinalt semmit csak menekulni probalt.....de azert koszi a valaszokat
2014. máj. 9. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges megoldások:

-legelőször macskádat és kajáját a lakásban tartod, legalább ideiglenesen, hadd gyógyuljon már meg szegény, és így a szomszéd macska legalább az ingyen kajára nem jön.

-veszel egy tacskó kölyköt, az megnő, saját macskával spanok lesznek, idegen macskát elugatja onnan.

-szomszéd macskát kifigyeled és elzavarod, ez a legvalószínűtlenebb, mert nem állhatsz ott folyton


Állatorvos szükséges lenne hogy ellása, a harapások miatti fertőzésekre antibiotikumot adjon, illetve megelőző oltást a harapással terjedő macskabetegségekre.

2014. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi es bevittem mar a cicust es a kajajat is a garazsba mert lakasba nem lehet
2014. máj. 9. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Na ,nektek is plüss macska való...Á...a macska tiszta seb de nem baj kint hagyjuk had ázzon fázzon meg verje a másik. Állatorvos???-Dehogy ,nem vagyok én olyan hülye macska buz*.

Csak a garázsba lehet nehogy a kanapén egy szál szőr legyen mert beledöglök.

2014. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat kernek es minek legyen bent amikor ott a sok hely kint epp ezaz hogy a macska nem bentre valo hogy egesz nap egy nyomorek kis berhazi szobaba kuporogjon !!! Es amig megnem gyogyul addig bent lesz es ha atjon hozzank a szomszed macskaja elzavarom vagy nem tudom...
2014. máj. 9. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Tehát kedves kérdező te azt állítod ,hogy a macska az időjárás viszontakságaitól és a verekedésektől valamint a betegségektől lesz fitt és egészséges.Gratula!!!18.szülinapjára azt fogja kapni ,hogy 5 percre bejöhet az előszobába???:-)
2014. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem kéne látatlanul fikázni a körülményeit, mert senki nem ismeri a lehetőségeit. Abból kell kihozni a legjobbat ami van.

Nem viszi előre a macska sorsát, ha ekézitek a gazdáját.

Nekem anno az első cicám azért halt meg, mert faterom kivágta az udvarra, mondván macskának kint a helye.

Ma már saját lakásunkba bent van a macska, mert megtehetem. De volt egy időbe albiba laktam, külön harcolni kellett a főbérlővel mert nem akarta beengedni a macskát. Tortareszelék csokit szórtam sarkokba és lebasztam a főbérlőt, megmutattam neki a reszeléket hogy tele van a ház egérszarral, akkor utána nem pampogott a macska bentléte miatt.

2014. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!