Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az 1 éves macskám 3 kiscicát...

Cristy kérdése:

Az 1 éves macskám 3 kiscicát szült és még ngy a hasa de nem szül és vagy vérzik vagy még folyik a mazat vize mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos
2014. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Katica71 ***** válasza:
Szia! Macskáknál van elhúzódó szülés, az enyém 4 órával a 3. cica után szülte meg az utolsót. Közben erőt gyüjtött. Az állatorvos később mondta, hogy akár még a következő napig is elhúzódhat a szülés. Szerintem nálad is ez lehet. Amúgy én is bepánikoltam, de szerencsére ujra jöttek nála a fájások, és szépen kinyomta a babát:-)
2014. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is 1 éves macskám szült, nálad átlagos méretűek lettek?.. Nem tudom mit csináljak, eddig 4 kiscica született, de az első fele akkor mint a többi, szószerint a tenyerem fele, és szopni se szopik..
2014. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!