Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valakit érdekelne 2hónapos...

Valakit érdekelne 2hónapos kislány cica?

Figyelt kérdés
Pár hete beraktak hozzánk egy fekete kislány cicát aki nagyon beteg volt. kihűlt és a szeme is beteg volt, majd a kutyánk megtámadta. Már felépült, teljesen egészséges, féregtelenített. Sajnos megtartani a kutyánk miatt nem tudjuk, így SZERETŐ GAZDIT KERESÜNK NEKI!! képet tudok küldeni annak akit érdekel, nagyon aranyos feketés színű :)

2014. máj. 13. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Rakd fel apródra, vaterára, keress hirdető oldalakat! Hol található a cica, kb mennyi idős? (Nekem van már cicám)
2014. máj. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.olx.hu , www.jofogas.hu , nagyon lényeges, hogy jó fényképek legyenek róla
2014. máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 emir72 ***** válasza:

Kiscica.hu oldalt tudnám ajánlani, vagy keresd a Face-en "Palástolt Állatmentő"-t.

Nekünk tavaly az jött be, hogy az egész környéket teleplakátoltuk (multik, kis boltok, benzinkutak, busz- és vasúti megállók, piac, stb.) fényképekkel, és kevés felirattal. Egy hét alatt találtunk az összes csöppségnek gazdit - úgy, hogy válogathattunk is, és mindenki vállalta az ivartalanítást, és a legfeljebb 6 havonta esedékes állatorvos látogatást! (Befogadtunk egy kirakott, sérült anyacicát, aki 3 nap múlva meghálálta ezt 4 poronttyal)

2014. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hozzátennék az előttem szólókhoz,hogy csak felelős gazdinak add oda a cicát, aki társnak fogadja örökbe, ivartalaníttatja, oltatja és viszi orvoshoz, ha szükséges. Olyanak ne, aki fogyóeszközként tartja az udvaron és nem gondoskodik róla megfelelően. Macskamentőként tudom, hogy milyen sok felelőtlen ember keres cicát, ott szerencsétlenek nem is húzzák 1-2 évnél tovább. :(
2014. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, három évig nem ivartalaníttattuk a cicánkat, sok kiscicát elajándékoztunk hirdetésre, de két év után már szinte sehol nincsenek meg a cicák,"rájuk untak". Jönnek nagy hévvel, hogy cica kellene, aztán egy év múlva azt sem tudják, hogy szabaduljanak tőle. Ívartalaníttassátok a cicákat!
2014. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Schubert Andrea


Bocs az offért, de olyan jó ilyen kommenteket olvasni, amikor az ember tényleg beismeri és tanul a "hibáiból". Gratula, kevés ilyen ember van!

2014. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!