Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Peterbald macska mennyibe...

Peterbald macska mennyibe kerül körülbelül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a csupik 100-tól kezdődnek, de mivel a Peterbald ritkább, tudtommal egy tenyésztő van az országban ez nyilván drágább. Megközelítő árat tudna valaki mondani? Köszi előre is

#peterbald #pétervári szfinx
2014. máj. 14. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy szupi tenyésztőt tudtam, de ő már nem tenyészt sajnos.



Egy másik tenyésztőt láttam régebben, de róla nem tudok sokat mondani viszont a macska képek alapján elég vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Elve a peterbaldnak 4 szőrváltozata van tudomásom szerint, 1. szőrtelen 2. inkább pelyhes, de fél méterről és messzebbről nem mondod meg, hogy nem kopasz 3. 1-3 mm-es szőre van mindössze 4. picikét hosszabb a szőre a harmadik típusnál, viszont akkor a bajusza göndör, és ez egyértelműen megkülönbözteti őket a normál macskáktól


Na most, ami képeket a fenti tenyésztő macskáiról láttam, azok úgy néznek ki, mint a "közönséges" keleti rövidszőrű macskám semmi különbség. Mikor néztem, hogy peterbald, akkor úgy voltam vele, hogy na ne vicceljünk már, én láttam peterbaldot és az nem ilyen, ez olyan, mint keleti rövidszőrűm.


Azt meg már itthon világbajnokot is adó nagyon jó és igényes kennelből 50 ezerért vehetsz (feltéve, hogy adnak, mert van aki nem szívesen ad Magyarországra macskát és elég lutri, hogy megfelelsz-e majd neki és szimpatikus leszel-e).


Lehet valami elkerülte a figyelmemet, de ha nincs itthon senki, akkor csak kintről kaphatsz, de külföldön jobban gyanakodnak, 600-800 euró minimum, de mivel ritka fajta, szerintem kedvencnek is több. Plusz a szállítás...

2014. okt. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tervezem a beszerzését, csak érdekel az ára :) úgy tudom a Taro Almare vagy hasonló van (ha még van) aki a koboldosból lett valami magán okokból. de csak azért hogy megkérdezzem az árat nem akarok ráírni, mert még azt hiszi az ártól ijedek meg ha nem kell csak érdeklődöm. aztán ha később mégis akarnék.. fura lenne.
2014. okt. 23. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Később írsz másik email címről. Ennyi. :)
2014. okt. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!