Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS mit tegyek nem akarom...

SOS mit tegyek nem akarom hogy meghaljanak a kiscicák! Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
van egy ismerősöm akinek terhes a cicája és szülni fog kiscicákat.az ismerősöm egy elég idős néni..és régen amikor sok kiscica volt,akkor megölték őket..vízbe folytották stb..én lvinnék tőle de már van kettő cicám és a szüleim nem engednek meg többet és nem akarom hogy melhaljanaaaaak mit tegyek???
2014. máj. 16. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Keress ismerősöket befogadónak. Beszéld meg a nénivel, hogy amíg szopnak, ne bántsa őket. Ha már önállóak lesznek, mehetnek az új gazdihoz. Vagy szólj az állatvédőknek. Ők is befogadják őket.
2014. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
elso korben fejezd be ezt a vinnyogast, masodik korben keress ismeroseid kozott olyat, akinek kellhet macska.
2014. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
egy ismerősömnek sem kell cica és az örökbefogadók nagyon messze vannak
2014. máj. 16. 16:38
 4/19 anonim válasza:
60%

"vízbe folytották" Ez komoly??


Rohadt mocs*dék állatkínzók! Inkább csapja gyorsan agyon szerencsétlent mondjuk lapáttal vagy bánom is én mivel, de ekkora barmot.. Én tuti feljelentettem volna.


Amúgy szerintem is szólj állatvédőknek, vagy ilyesmi.

2014. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szólj az állatvédőknek, hátha tudnak segíteni.
2014. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Minél előbb el kellene vinni a nőstényt ivartalaníttatni, vemhesen is lehet. Ha kell, "lopd el" a nénitől

az anyacicát, arra az időre. Vagy kérj segítséget állatvédő szervezettől, lehet olcsóbban is meg tudják szervezni az ivartalaníttatást.

2014. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vemhesen is lehet ivartalanitatni.
2014. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Amúgy az sem biztos,hogy megölné őket,főleg,ha nem lesz olyan sok,mondjuk 2-3 kismacsaka.Aztán ha majd később nem eteti őket,úgyis elmennek másfelé.
2014. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vidéken még ma is él ez a primitív szokás. Valóban sok falusi kiscica a pöcegödörben vagy a szemetesben végzi. Saját magam is tapasztaltam ilyesmit. A szomszédom sorra gyilkolta őket ,én felajánlottam neki ,hogy elviszem orvoshoz ivartalanitatni amikor akció volt.De hiába győzködtem 5 hónapig ,akkor sem akarta.Azzal érvelt ,hogy nem fog egerészni. Egy este amikor a cica az utcán volt én felkaptam és levittem hozzám a pincébe másnap vittem a menhelyre ahol rögtön ivartalanitották és 3 napon belül gazdira lelet.Most ő az:- [link]
2014. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!!!Mellesleg utána nem is hiányzott a gazdájának. Az állatorvosi ellátás nekem SEMMIBE sem került.
2014. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!