Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kóbor cica megeszi a csirkef...

A kóbor cica megeszi a csirkefejet vagy a szemétbe dobjam? (Nem a cicát. )

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

XD gondoltam, h nem a cicát szeretnéd kidobni :DD

Amúgy meg sztem nyugodtan kiteheted, majd a cica eldönti, h kell-e neki vagy sem, el tudják ők önteni, h mi jó nekik és mi nem.

2009. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
persze,megeszi,Apuék macskája szereti is.de a hentesnél is láttam már,h kiteszk a cicáknak.
2009. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Tedd ki neki, meg fogja enni. Legalább lesz egy kis kaja is a gyomrában. Meg, ha nem nagy kérés, akkor egy szelet kenyeret kenj még meg neki kenőmájassal vagy májkrémmel, és apró darabokra kockázd fel! Ja meg egy kis tálkába ha tudsz, akkor tegyél már ki neki egy kis langyos tejet. Oké? Köszi.
2009. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Az első válaszolónak üzenem, hogy azért kérdezem, mert nem akarok az utcára szemetelni. Eddig mindig olyat vittem, amit biztos, hogy nyom nélkül megesznek. (Husit, cicakonzervet.)
2009. dec. 30. 09:37
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is meg fogja enni maradék nélkül. Én most vágtam 20 tyúkot az ünnepekre, és a hulladékot (fej, bőr) kifőztem, és kitettem nekik a kerítés elé. A zsiradékot kisütöttem, és azt is odaadtam, a zsírt meg eltettem. Azóta ha adok a kóbor cicáknak egy kis kaját, akkor a zsiradékkal megöntözöm, hogy egy kicsit hízzanak szegénykéim. Szeretik, mindent felpucolnak és nagyon hálásak.


Egyébként nem kóbor cicák, a szembe szomszédéknak 16!!! macskájuk van. Enni persze nem kapnak, minek is azt? Én etetem őket, meg apósom minden héten kétszer kimegy pecázni, és hoz nekik apró halat! Egyébként éhen halnának! Feljelentést megtettem még a nyáron, de még semmi sem történt.

2009. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Értem.Viszont NE adj neki tejet, ahogy azt az előző válaszoló tanácsolta!A tehéntej túl erős a macskák számára, hasmenést kaphatnak tőle, aminek,főleg ha kóbor állat, és nem jut rendszeresen megfelelő mennyiségű táplálékhoz, rossz következményei lehetnek.Tehéntejet legföljebb vízzel hígítva szabad adni macskának, vagy a számukra speciálisan kifejlesztett tejkészítmények egyikét, de mivel nem a saját állatod, gondolom nem szeretnél ilyenbe befektetni.Minden esetre óvatosan a tehéntejjel!! :)

2009. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, vizet akartam írni, nem tejet. Tejet én sem adok a cicámnak, meg a kóbor cicáknak, csak macskatejet.


Hol jár az eszem?

2009. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Tehát: langyos vizet adj nekik, ne langyos tejet! És azért langyosat, mert ebben az időben a hideg víztől ők is megfázhatnak!
2009. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Leesett már. Azért írtam tejet, mert én éppen langyos tejet kortyolgatok a cicás bögrémből.


Nem jó nekem ez a két ünnep közötti szabadság, az agyamra megy a semmittevés.

2009. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Az előttem válaszolónk pedig azt tanácsolnám, h forduljon az állatvédőkhöz, vagy ha az eddigi följelentésre nem reagált eddig senki, tegye meg újból, az állatkínzás ma már büntethető, és a leírtak szerintem teljesen kimerítik annak fogalmát.

Sokszor sajnos olyan emberek vállalják(elvileg) föltűnően sok állat gondozását, akik önmagukról sem képesek megfelelően gondoskodni, általában ilyenkor állnak elő az ilyen esetek.

2009. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!