Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kóbor cica megeszi a csirkef...

A kóbor cica megeszi a csirkefejet vagy a szemétbe dobjam? (Nem a cicát. )

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 09:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
úgy értem a 9:14-es nek írtam, látom közben jött már más válasz is :)
2009. dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Fordultam már az állatvédőkhöz is, de nem tudtak segíteni. Azt mondták, hogy mind a 16 macskáról csináljak egyesével fényképet, hogy ott vannak bent az ő portájukon belül, és csak a felvételekkel együtt lehet elindítani az eljárást. De ez meg kivitelezhetetlen. Nappal még ha itthon is lennék, és nem dolgoznék - kivéve most a szabi miatt - nem tudnék csak úgy átmenni a szomszéd portájára fényképezni. Ezt nem értem. Ez ugyanolyan, mint, hogy fel akartam jelenteni a Penny Marketeseket, hogy örökkön-örökké leverik a fecskefészkeket, és szegény kisfecskék meghalnak. Erre azt a választ kaptam, hogy fotózzam le a fészekleverés közben az alkalmazottakat, és a felvételekkel együtt tegyem meg a feljelentést.
2009. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Aha...hát ez elég meglepő hozzáállás.Sztem magyarán azt jelenti, h "Nincs kedvünk vele foglalkozni", tehát csak egy kifogás, időhúzás, mert tudják, h senki nem tudja/fogja az említett dolgokat lefényképezni..meg hát, akkor meg még talán őt jelenthetik föl valami olyasmiért, h magánszféra sértése vagy mi.Nem az lenne a dolguk, h utána járjanak ilyesminek?Elég kiábrándító.....Amúgy én is tettem már bejelentést náluk.....válasz még azóta is érkezik....
2009. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, engem is meglepett a hozzáállásuk. Csak szegény állatokat sajnálom. Minek valakinek állat, ha nem tud vele foglalkozni? Vagy például a fecskefészek. Ki a fenét zavar, hogy ott van? Én kifejezetten örülnék, hogyha az ereszem alá költözne egy fecskepár.
2009. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Na, milyen lavinát indítottam meg a kérdésemmel. Köszönöm az újabb válaszokat. Én már legalább 3 kóbor cicát hazahoztam volna, csak a férjem nem engedi. Most is van 3 barnacirmos, azt hiszem, ide születtek, már egy éve. Ha húslevest főzök, annak a részeiből szoktam nekik adni, szárnyat meg mellet, de most csak aprólékot kaptam.

Gyerekkoromban a nagymamámnál volt a cicának karácsonya minden héten egyszer, amikor csirkét bontott, a cica meg ott sertepeltélt a konyhában, dörgölőzött a lábához, miközben pottyantak neki a csirkebelek. Nyami...

Én, bevallom olykor-olykor, amikor nagyon hideg van, szoktam nekik egy kis langyos tejet vinni, hogy ne fázzanak, de csak belenyalni szoktak egy kicsit.

Az állatvédők tesznek is valamit? Mert menhelyen nincs hely. Ha picik születnek itt, mindig próbálom őket bejuttatni valahova, de nem sikerül.

2009. dec. 30. 10:35
 16/18 anonim válasza:
0%

Láttam az első hozzászólások között hogy zsiradékot ad szegény állatnak. Attól ugy fog menni a hasa hogy majd lesz k..isten ha belelép a csomagba! :)

A tejtől meg gilisztás lesz a macska.


A fecskefészekre és a 16 macskára reagálva. Az álattartásnak is vannak bizonyos egészségügyi és normál gondolkodásbeli határai. Nem sajnálni kell a 16 macskát hanem eltakarítani onnan. Az nem normális dolog hogy valakinek 16 macskája van és mind szabadon rendszertelenül, vagy épp a házban. A fecskékre meg csak annyit... ez az élet rendje... ha minden életet meg tudnánk menteni akkor már ezelőtt 70 évvel túlnépesedett volna föld és káosz lenne. De akik vergődnek egy szaros fecske életéért, meg a kóborállatok kilövéséért, azok majd megtudják még hogy milyen hobbit választottak :P

2010. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 31%-ban hasznos válaszokat ad"


Ez mindent elárul...

2010. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Már csak 25 :)
2010. jan. 7. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!