Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltört a macskám lába! Nem...

Eltört a macskám lába! Nem tudom mit csinálnuk vele! Menyibe kerül hogy segítsenek az állatorvosok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt így lehetetlen megmondani, több okból kifolyólag.

Állatorvosonként eltérőek az árak, és azt se tudhatjuk hogy kell-e műteni vagy elegendő rögzítő kötés.


Néhány árlista csak a sacper kb számitáshoz:

[link]


[link]


[link]


[link]


Mielőbb lehetőleg még ma keress fel egy ügyeletet. Mielőbbi gyógyulást a cicónak, neked meg nyugi, kitartás.

2014. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicus? Sikerült dokihoz vinni?
2014. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:( nem mert anyám azt mondja nincsen pénzünk! úgyhogy mot csak fájdalom csillapított tudunk neki adni!
2014. máj. 29. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj, azért legalább hívj fel egy állat orvost. A legtöbb helyen van részletfizetési lehetőség, vagy fizetési haladék.

Az a baj hogy a fájdalom csillapító lehet hogy enyhíti a fájdalmat, de az nem segít a törött csonton, ráadásul a túlzott gyógyszer használattól a veséje is károsodhat.

2014. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd csak, bár nem tudom Budapesti vagy környéki vagy-e de ha igen vagy ha nem de megoldható a bejutás, hívd fel őket:


[link]


Biztosan tudnak valami megoldást javasolni. Ha nem is látják el ingyen, de kedvezményesen vagy fizetési haladék biztosításával. Nem tudom, de talán segítenek.

2014. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi de baranya megyeiek vagyunk!
2014. máj. 29. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!