Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hetes korban tegyek...

Hány hetes korban tegyek bolhairtó macskanyakörvet a cicámra?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától már lehet rakni rá.
2008. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen tettem rá és az állatorvos nem szólt semmit rá szóval szerintem onanntól miután már nem szopnak hanem rendes kaját esznek. elötte ne nagyon.
2008. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
én nem ajánlanám a bolhanyakörvet kölyökmacskának (de kifejlett macskának sem), mivel gyorsan nőnek és ha nem ellenőrzöd rendszeresen a végén megfullad, ha meg túl laza akkor meg felkötheti magát vagy simán beleakadhat bármibe, főleg ha kinti cica. Sok macska allergiás ezekre a nyakörvekre és elég szépen ki is tudja marni a macska nyakát. Végül pedig szinte semmit sem érnek, ugyanúgy bolhás marad a macska. Javasolnám neked a spot-okat pl. Stronghold-ot, ami férgek ellen is jó. 6 hetes kor felett lehet alkalmazni. Egy másik készítmény az Advocate ez is a bolhán kívül sok más parazitára jó. Ez a termék 9 hetes kor felett alkalmazható. Megbízhatóak, nincs velük macera és 1 hónapig védenek. Én melegem ajánlom őket.
2008. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden bolhaírtó nyakörv csomagolásán fel kell hogy tüntessék azt,hogy hány hónapos kortól lehet használni.tapasztalatból tudom hogy komolyan kell venni korhatárt,ami általában 6 hónap.(a kiscicák még túl virgoncak,mozgékonyak,így akár meg is fojthatják magukat a nyakörvvel.)
2008. aug. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!