Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám meg van fázva, mit...

A cicám meg van fázva, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Sokat prüszköl, meg ahogy veszi a levegőt, hallani lehet...teljesen olyan, mintha egy ember lenne megfázva, és olyan, mintha el lenne dugulva az orra. A füle is fájhat, mert ahogyan megsimogattam a fülénél, akkor nyávogott egy nagyot...mit csináljak vele? Állatorvos kilőve, mire kiér, meggyógyulna...

2014. máj. 30. 23:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
13%
itass vele forró tejet ;)
2014. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem issza meg...de nagyon durva, most is itt alszik az ágyamon, és rendesen szuszog, mint egy ember..:o
2014. máj. 30. 23:45
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Marpedig a macskaknal a megfazas nem igazan letezo dolog, a macskanathaba meg bele is halhat, szoval allatorvoshoz kene vinni mindenkepp!
2014. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom bevinni, a házi állatorvost pedig hiába zaklatom egy hete, hogy jöjjön ki, biztosan nem fog, mindig így van...hát...pedig ez biztos megfázás, attól félek, hogy megfullad vagy valami, mert érdekesen veszi a levegőt.
2014. máj. 30. 23:47
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Sztem ha Európában laksz, megoldható, hogy kijöjjön a doki, vagy elvidd hozzá, csak akarat kérdése.
2014. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Európában lakok, és ez azért nem túl megoldható, mert Magyarországon...aztán én itthon mindig úgy vettem észre, legalábbis a környéki állatorvosokon, hogy nem valami segítő készek, és "csak" 1 macskáért nem jönnek ki, pedig állítólag szeretik az állatokat, és ha egy hörcsögöt kellene megmenteni, azt is meg kell...
2014. máj. 31. 00:02
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Mi az, hogy nem megy ki? Az a munkája. Ez így elég nagy hülyeségnek hangzik. Megkérdezted egyáltalán? Amúgy az állatorvosnak rendelője is van, te is elviheted a macskát. És ha macskanáthája van, NEM, NEM fog meggyógyulni, mire kiér az orvos. Inkább ELPUSZTUL, mire kiér az orvos... Szerintem neked csak nincs kedved fizetni az orvosért, és megerősítést vársz, hogy ez így rendben van. NEM, nincs rendben. HA nem akarsz pénzt és időt áldozni az állatodra, alapból nem kellene állatot tartani.
2014. máj. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ParisRose válasza:
Nekem is volt olyan cicám, ami meg volt fázva, elvittem a dokihoz,kapott gyógyszereket és gyorsan rendbejött. Vidd el mihamarabb sztem.
2014. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A macskanáthát egy vírus okozza, amit gyógyszerrel kezelni kell, különben nem fog meggyógyulni, nagyon komoly szövődményei lehetnek ha nem kezelik, sőt még bele is halhat a cica! Ne keress kifogásokat, gyógyszerre van szüksége! Ha már mást nem vagy képes megtenni a cicáért, legalább te menj el állatorvoshoz és vegyél neki antibiotikumot, amit otthon tudsz neki adni! Egyébként macskanátha ellen van védőoltás, érdemes beoltatni ha már meggyógyult, különben később megint megbetegedhet!
2014. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem kifogásokat keresek. Lehet hülyén hangzik, de tudom, hogy az a munkája az állatorvosnak, mégsem jön ki sosem...És bármennyire hihetetlenül hangzik, szeretem az állatokat, több cicám is van és kutyám is, és mindegyikről gondoskodok. Antibiotikumot azt folyamatosan adok neki, azt már vettem a gyógyszertárban. De ha ennyiből az jött le, hogy nem kellene állatot tartanom, hát...sajnálom.
2014. máj. 31. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!