Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyamatosan bolhás a cicám,...

Ivilicious kérdése:

Folyamatosan bolhás a cicám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Belvárosi lakásban lakunk, utcaszinti a bejárat, nem tudom hogy, valahogy bevihettük, nem tudom (viszonylag a lakás is nagy amúgy).

Már mindent kipróbáltunk, insecticidet már két tubussal elfújkáltunk,pedig nem vmi olcsó, legjobb bolhairtó nyakörv, fürdetés,most vettünk valami új bolhairtó permetet (vmi p betűs, nem jut most eszemben, nincs kéznél), egyelőre még nem tudom mennyire hatásos, mert tegnap este használtuk először.

Fújom a szőnyegeket, belekeverem a felmosóvízbe, mosok mindent folyamatosan....és én is tele vagyok csípésekkel...ráadásul 23hetes terhes is vagyok. Mit lehet még tenni??? Már nagyon el vagyok keseredve :(


2014. máj. 28. 14:13
 1/7 anonim válasza:
0%
Nyírd le kopaszra
2014. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahj...:)
2014. máj. 28. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy a cicán bolha ellen van spot, a lakást csak kitartó kezeléssel tudod rendbe tenni. Neostomosan sokkal olcsóbb. 1 ampulla-1 l víz.

Ha ennyire fertőzőttek vagytok, minden bútort, ami anyagos, befújni teljesen.A padlót nem vízbe keverve, hanem a feloldott ampulla tartalmával fel kell mosni. Vegyél Piretrin port. Azt szórd el a fal mentén. Az maradhat jó ideig ott.A Neostomosanos kezelést pedig 4-5 naponta 3 hétig ismételni kell.

Ha feladod, van cég, amelyik foglalkozik bolhairtással.

2014. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Neostomosano-t hol lehet venni?

Szegény cicát is sajnálom :(

2014. máj. 28. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Neostomosan . Általában patikákban lehet kapni.
2014. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Buta kerdes, de biztos hogy bolha?

Ha bolha, akkor a cicara spot-on-t, alapos porszivozas, felmosas, azok a textiliak kimosasa, amihez hozzafer (fekvohelye) 90 fokon, minden mas, nem kimoshato dolog neostomasollal valo befujasa.

Ennek 100%-osan hatnia kell.

Viszont, ha leginkabb abbol veszed eszre, hogy van valami, hogy ossze vagy csipve, siman lehet, hogy ágyi poloska. Az meg egeszen mas kezelest kovetel meg.

2014. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy bolha, mert vadászok szerencsétlen szőrében is a kis nyomorékok után, és elkapok néha párat:(


Köszi!

2014. máj. 29. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!