Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 3 hetes kiscicáimnak a...

A 3 hetes kiscicáimnak a szemükre lehet kenni körömvirág krémet?

Figyelt kérdés
be van nekik dagadva, illetve csipásak, és amikor kinyilik a szemük, mintha a harmadik szemhélyukat látnám.. az eddigi kiscicáimnak sosem volt ilyen gondjuk.. anyagilag nem álok úgy hogy állatorvoshoz cipeljem őket sajnos... kamillázom nekik naponta kétszer de ugy néz ki hogy kevés.. valami javaslat?

2014. jún. 2. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
körömvirág krém nem való szemre.
2014. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én inkább kamilla virág teát kennék.
2014. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szembe tilos bármilyen krémet kenni. A kamillán kívül nem sokat tudsz csinálni, de úgyis mindjárt fizetés, akkor el tudod vinni őket orvoshoz, az anyukájukat meg majd IVARTALANÍTANI!
2014. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

körömvirág krém nem jó szemre.


tetran szemkenőcs nem egy olyan egetverő összeg.

[link]

2014. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat.. de sajnos még tanulok, és jelen pillanatban a szüleim sincsenek olyan helyzetben hogy finanszirozni tudják.

Kedves utolsó, azt a krémet a kiscicák szemére lehet használni? mármint nem lesz tőle mgnagyobb bajuk?

2014. jún. 2. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne mond már, hogy olcsóbb a folyamatos alom utánpótlást gondozni és aggódni a különféle betegségeken, mint ivartalanítani egy macskát. Ha ez nem troll kérdés...
2014. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Medvi ***** válasza:
Írass föl a gyerekorvossal vagy egy állatorvossal BRULAMYCIN szemcseppet, váltsd ki a gyógyszertárban, és napi 3-5 alkalommal csöppentsd a szemükbe 1 héten keresztül. Előtte tisztítsd le a szemüket, és nyisd szét. Meg fognak gyógyulni tőle. A TETRÁN szemkenőcs is jó, vagy IRGAMID, ha az van otthon. Ha ezt nem teszed meg, meg is vakulhatnak a gyulladástól!
2014. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kamillatea a leghatásosabb. Mikor találtam egy 2 hetes kiscicát én felkészültem, hogy csipás lesz a szeme. Minden nap 1x kellett csak lekennem a szemecskéjét és ni már nyitva is volt a szeme. :) 700Ft patikába nem egetverő összeg s sokáig jó. :)
2014. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kamillát felejtsd el,többet árt mint használ.Bemész a patikáva és veszel körömvirágteát és azzal moshatod a szemüket,de kéne oda egy orvos is...esetleg felhívhatnád,hogy mit rakj a kicsik szemébe mielött esetleg kilyuggatnád őket..
2014. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!