Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó állatorvos Budapesten,...

Ivilicious kérdése:

Jó állatorvos Budapesten, esetleg, aki házhoz is jár?

Figyelt kérdés
Ki szeretném ivartalanítani a kandúr cicám, VI. kerületben élünk. Úgy hallottam a Körönd állatorvos elég drága a többihez képest, messzebbre meg nem tudom hova vigyem, mert tömegközlekedéssel vinném, még sosem volt cicám, nem tudom mennyi idő,amíg felkel az altatásból, gondolom ha felkel ,kell neki víz,stb..buszon meg cicahordóban ez ugye nem annyira megoldható.
2014. jún. 3. 11:00
 1/4 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%

dr Fekete Ádám


Neked kicsit messze lesz, de nagyon emberséges orvos, jó árakkal. Egyáltalán nem a pénzre megy, megmondja mindig, hogy mit javasol. Keress rá!

2014. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ez a gondom,hogy szegény cicut ne kelljen órákig tömegközlekedésen vinni haza, nem tudom mennyi idő, mire felébred :(
2014. jún. 3. 11:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont felhívtam, és azt mondta simán haza érek, míg felébred (1 óra oda az út),és elég jó árat is mondott, szóval köszönöm :)
2014. jún. 3. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamikor régen nem voltak magán-állatorvosok, minden kutyával-macskával órákig utazunk az Állatorvosi főiskola (akkor az volt) ügyeletére. Macsek kosárban, bekötve kendővel a teteje, kutya pórázon, szájkosárral, vagy taxival. És mégis meggyógyultak.
2014. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!