Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicátok hogy reagál a...

A cicátok hogy reagál a tüzijátékra és petárdára?

Figyelt kérdés

Mi panelban lakunk, de körülöttünk a kertekben rengeteget "robbantottak", ráadásul közel vagyunk a belvároshoz, szegény cica nagyon be volt tojva. :D Reggel úgy ugrott a nyakamba, minta egy évre mentem volna el. :)

A tiétek hogy reagál rá?


2010. jan. 1. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon félt szegény ki se mertem engedni a kertbe nehogy még eltűnjön bebujt mellém a takaró alá és remegett de már nem fél persze most még egy picit petárdáznak de azok nem hangosak.:)
2010. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a macskám este ki akart menni, de utána behívtam, az út másik oldaláról jött vissza, mikor az ajtó előtt volt, elkezdtek odaát petárdázni, és nagyon megijedt, szerintem félt kinn, de benn semmi baja nem volt, aludt :)
2010. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én három macskám mind bentvoltak a házban de azért féltek!

Főleg mikor pont éjfél körül a legtöbb petárda és tüzijáték volt akkor le-föl szaladgáltak a házban!

2010. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én cicum a lépcsőfordulóban aludt egész este:)
2010. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én cicáim néha felkapták a fejüket és néztek ijedten, de különösebben nem féltek.
2010. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik cicámat beengedtük a házba mert nagyon nagyon félt viszont a másik macsekomat egyáltalán nem zavarta, tök nyugisan ült kint :D
2010. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!