Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mehetek 33hetesen tüzijáté...

Nem mehetek 33hetesen tüzijátékra? De miért is? Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem az egyik ismerőssel és mondtam hogy megyek 20-án a tűzijátékra és még az után is maradnék a koncerten. Ő meg csak nézett hogy biztos csak viccelek. Miért mi baj lehetne? Csak terhes vagyok nem hadirokkant. Nem?
2011. aug. 18. 23:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk összenyom a tömeg.

Én tuti nem mennék nagy hassal.

2011. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
Bár én még csak 30 hetes vagyok, én is menni fogok. A hangoktól nem hiszem, hogy bármi baja lehet a bébinek, valóban inkább a tömeg rémiszt meg engem is. Főleg, hogy a tömeg fele tuti alkohol hatása alatt lesz, és nem lesz figyelemmel a nagy pocakomra - ha egyáltalán észreveszik. Ezért inkább nyugisabb helyről fogom sasolni a fényeket :)
2011. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
Menj nyugodtan,de a hasadra nagyon vigyázz,nehogy belekönyököljenek vagy véletlenül megüssék,megnyomják.
2011. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
Én nem mentem két éve. Engem a 2006-os tűzijáték tartott vissza, sajnos akkor kint voltam és láttam pár dolgot, ami miatt még a gyereket sem viszem 4-5 éves koráig az biztos.:(
2011. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Huron ***** válasza:
74%

ES a nagy tomegben, (ha mar a pocit veded) LEVEGOT azert tudjal venni, ez a legfontosabb! STERSSZ az nem az! Igazabol a decibelek, es a levegohianyt kerulned el,ha otthonmaradnal! Babanak ez kenyelmetlen!

DE persze mehetsz, csak ezeket mamakent tudd!

2011. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
34%
Lehet hogy téged, nem zavar a hangerő. Én mindig úgy érzem, minden lövésnél, hogy üt egyet a mellkasomba a hangerő. Félnék, hogy a babba megijed és elvetélsz.
2011. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%

Ezt a sok hülyeséget, amit itt összehordtak...Én 2006 - ban voltam 29 hetes ikerterhesen. Nem tudhattam, hogy az a bizonyos vihar lesz a vége, a megbolondult tömegben midenki csak a saját menekülésevel foglalkozott, nem nézte senki, hogy itt egy kismama. Mégsem lett semmi bajom, tudtam vigyázni magamra. Pedig még egy kettétört faág is a fejemre esett, ahogy szaladtunk a villamosmegállóhoz.

ja. és szülés előtt 3 héttel az Arénában voltam a több ezres Demjén nagykoncerten...nem vetéltem el a decibelektől.

2011. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

Szeretem az ilyen már-már nagyképűségig magabiztos embereket.


Arra nem gondolsz hogy azért nem lett bajotok, mert egyszerűen mákod volt? Mert ilyen is van, van aki nagy hassal hasra zuttyan a lépcsőn (itt olvastam ilyet) és kutya baja, de korántsem azért mert óóó, nem árt az, hanem azért mert rohadt nagy szerencséje volt.


De a balesetek mindig a felelőtlen emberek "velem úgysem történik meg" dolgaból vannak.


Én nem mondom hogy menj, mert tömegben nagy hassal hangzavarban nem tuti, de azt sem hogy ne, mert lehet hogy nem lesz ott tömeg épp ahova mész, vagy neked is szerencséd lesz. Nekem egyszer késsel kihasították a táskámat tűzijáték nézése alatt, már attól is megrémültem utána, hogy egy késes ember mászkált közöttünk, meg is szúrhatott volna bárki ha hirtelen mozdul. Ja, 10 éves voltam, ezt még hozzátenném, családdal voltunk kint.

2011. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
De tényleg érdemes meggondolni, mert sokszor hallok minden nagyarcú dumát, hogy óhh, én szülés előtt egy nappal denszingeltem egy koncerten, stb., de attól ez még nem követendő. Sokaknak ilyenkor azért van szerencséje, mert mint ahogy a mondás tartja: Aki nem vigyáz magára, arra majd vigyáznak odafönt.....
2011. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%

Én nem mennék és nem is mentem tavaly 29 hetes várandósan, de lehet azért, mert két év próbálkozás után fogant a kincsünk és mindenáron vigyázni akartam rá.

Még nem terhesen is megterhelő a tömeg, a levegőtlenség, a hosszú órákig való ücsörgés, ácsorgás (ha látni is akarsz valamit), a végén a fél-egy órás vánszorgás, mire kikecmeregsz a tömegből és közben majdnem eltaposnak.

Én biztos, hogy kétszer meggondolnám!

Szerintem nem tragédia kihagyni a tűzijátékot, de ha neked ez probléma, akkor menj és nézd meg!

2011. aug. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!