Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a nyávogó...

Mit csináljak a nyávogó anyacicával?

Figyelt kérdés
3, már 5 és fél hetes cicám van. Már nappal ki vannak rakva a teraszra elkerítve, de éjjelre visszacsukjuk őket a melléképületbe. Amíg kisebbek voltak az anyát is bezártuk éjjelre, persze a kellő alommal és kaja-vízzel. Kb egy hete nem alszik bent, de mindig odarakom a kölykök orra elé este, hogy tudja ott vannak és nem a nappali helyükön. Tegnap éjjel 3-kor arra lettem figyelmes hogy ott nyávog és kurrog az ablak előtt a kölykök nappali helyén, olyan hanggal, mint amikor napközben a kicsiket hívja. Aztán reggel egy madárral a szájában jött haza és ugyan úgy nyávergott most a változatosság kedvéért a bejárati ajtó előtt. Segítsetek, most akkor csak még több kaját akar, mert még szoptat; keresi a kölykeit a nappali helyen, pedig este mindig megmutatom hova viszem a kölykeit; vagy már tüzel?

2014. jún. 8. 00:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Még egy dolog, most éjjelre becsukom a kicsikkel. (az éjjeli hely, mielőtt bárki egy jukra gondolna, egy 5*5 nagy szoba tele régi bútorokkal és játékokkal, szval ha unja a kicsiket felugrik valamelyikre.) Meddig csukja be?
2014. jún. 8. 00:52
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
inkább vidd el ivartalanítani, van elég macska az utcán
2014. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hiányoznak neki a cicái.Foglalkozni szeretne velük.Még zárd be a kicsikkel,éjjel is hadd etesse őket.A madarat a kicsiknek hozta,hogy megmutassa,megszagoltassa velük,de ilyenkor még az anya fogja megenni.(már ha máskor is fog magának és nemcsak "házi" kaját kap,mert az én macskám csak tőlem kapja a kaját,de ösztönösen megy az egér után, megöli,de nem eszi meg)Az biztos,hogy még nem tüzel,majd ha elhagyja a kölykeit utána valamikor.
2014. jún. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy az lenne a legjobb,ha az anyacica szabadon tudna jönni-menni,gondolom azon az épületen csak van vmi ablak?
2014. jún. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gömbicica ***** válasza:
100%

sehová ne zárd el a kiscicáit.

azokról a cicamama gondoskodik! mosdatja, szoptatja, tanitgatja, SZERETGETI!!! mégpedig rengeteget.


Neked lenne gyereked, és elzárnák előled időlegesen tetszene??? Hát a cicamamának sem tetszik!!


Ők együtt egy cicacsalád. ENGEDD ŐKET HAD LEGYENEK EGYÜTT. Nem kell őket ki-be hordoznod!!! majd a cicamama megoldja.

Ő tudja, hogy az ujszülött cicának a szeme igaz még csukva van, de nem birja a fényt, igy eldugott sötét helyen jönnek a világra, és mig nem látnak ott is hagyja őket. Amint fejlődnek, ő majd megoldja, hogy hol legyenek!!!


Légyszives engedd a cicamamát a kölykeihez!

Hálából láthatod, hogy mekkorra szeretet költözött egy állatba!!!! Imádja a kölykeit a cicamama!!!

ÉN már csak tudom. pár cicamama megfialt már nálam!!!!


Aztán ha már nem szoptat, akkor vidd el megmüttetni a mamát!!!

2014. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kösz a tanácsokat, mától este is a teraszon kialakított helyükön lesznek. Oda az anyacica be tud menni, mert 50-60 centis gipszkarton lap van. A kutya ( szálkás szőrű tacskó) ods nem tud bevenni. Most megint hozott egy döglött verebet és hagyta őket hogy szétcincálják, az egyik jól kisajátította:)

Ugye ilyen korban már nem hurcolja őket, nem akarom, hogy reggelre eltűnjenek.

2014. jún. 8. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:

És mit fogsz tenni a kiscicákkal? Van biztosított helyük, találtál megbízható gazdikat nekik?

Ha ez nem megint egy provokáló kérdés-bár szerintem az-, akkor erősen szégyelld magad, mert te is csak egy állatkínzó vagy, felelőtlen, önző.

2014. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lesz helyük, a tavalyi 4 cicát is elvitték. Amúgy nemsokára ivartalanítás lesz szval nem vagyok állatkínzó.
2014. jún. 10. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én cicáim gyógyszert kapnak,hogy ne fialjanak.
2014. jún. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!