Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám hirtelen meghalt,...

Itsmeyalucas kérdése:

A cicám hirtelen meghalt, miért? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
1 éve nálam volt a cica, jól volt gondozva, etetve és ápolva. Szerettük, mindent megkapott, amire vágyott, el is volt kényeztetve. Tegnap este, (mivel szeret kimenni) szólogattam hogy jöjjön be a házba, mert csak napközben lehet a szabadban. Szólogattam, nem reagált, majd megláttam egy bokor alatt, nézett meredten. (Általában mindig bejött, mikor szóltam neki). Behoztam, majd később megfürdettük, mert valami olajfolt volt a fenekénél a hófehér bundáján, már pár napja. Megszárítottuk, be is sértődött kellően, hogy mire fel lett ő megfürdetve. Később megakartam simogatni, de fura volt. Megsimogattam a hasát, azt nem szereti, és egyáltalán nem reagált. Kivittem a konyhába, és már nem volt életben. Nem hiszem hogy mérget kapott volna, mert nem hányt, nem folyt belőle semmi sem akkor, sem mikor eltemettük. Semmi előzménye nem volt annak, hogy elhunyt. Öreg sem volt. Ficánka volt, játszadozott a labdájával, pihengetett szokásosan, és étvágya is volt. Nem tudom felfogni, mi miatt történhetett minden. Ha valakinek van ötlete, kérem segítsen!

2014. jún. 9. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem mérget/ mérgezett egér stb evett. Nem feltétlen folyik olyankor belőle valami. Nagyon sajnálom
2014. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is méregre tippelnék. Ilyen gyorsan minden előjel nélkül általában az szokott lenni. Méregtől függően nem minden esetben folyik valami a cicából, az csak abban az esetben van, ha a méreg nekiáll bontani szöveteket vagy véralvadást gátol, pl. patkányméreg. Sajnálom a cicát, de ha rövid élete is volt, az legalább jó volt.
2014. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!