Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?...

Mi baja lehet a macskámnak? Folyton nyávog

Figyelt kérdés

oránként képes kérni kajcsit..egyfolytában zabálna..ha ölbe veszem vagy megsimogatom olyan "sirosan"nyávogni kezd...elöször azt hittem valahol fáj neki..furcsáltam is..nem csinálta ezt...ugy 4napja ilyen...

arra gondoltam hogy kölykös lenne,..lehet hangulatváltozásai vannak mint nálunk nöknél mikor terhesek vagyunk..lehetséges??

mit tegyek?elöre is köszi


2010. jan. 3. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes lenne azért kivizsgáltatni egy állatorvossal.
2010. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy egy pár napig ezt csinálta, de aztán befejezte. De azért a biztonság kedvéért vidd el az állatorvoshoz"
2010. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
(már megint elfelejtette valaki ivartalnítani a macskáját.. pf.. -röhej.)
2010. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem tüzel?
2010. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet férges, vemhes, bélfertőzést is kaphatott. Tényleg vidd dokihoz, mert ivartalanítani is ideje lenne.
2010. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ivarzik,terhes,férges bármi lehet.

mennyi idős/ivartalan?

2010. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ivarzanak, akkor általában nem esznek. Ha férges lenne, akkor miért nyávogna. Szerintem terhes. Ám ezek találgatások. Nézesd meg inkább dokival.
2010. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nincs egy éves a cicám..nem férges...nincs ivartalanitva..elvittem a dokihoz...és kölykös...

röviden ennyi...nagyon szépen köszönöm a válaszokat

2010. jan. 5. 08:34
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ivartalanítja a doki gyorsan, ugye?
2010. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
aha, úgy, hogy vemhes... -__-" késő bánat lehet lepontozni, de nekem eza vélemyénem, hogy ne tartson olyan macskát, aki nem tudja elvinni ivartalnítani 4-10 ezer forintért...
2010. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!