Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek brit és maine...

Van valakinek brit és maine coon keverék cicája?

Figyelt kérdés
Fényképetek van róla? Hol lehet ilyet találni?

2014. jún. 20. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
remélem sehol.Száradjon le a keze annak aki keverékeket gyárt..vagy tenyésszen jól vagy sehogy.
2014. jún. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utcáról összeszedett keverékünk van. Tündérei, kis termetű, de maine coon keverék. Macskamentőktől hoztuk el.
2014. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia!Van esetleg képed a cicusról?Helyileg hol van?Kölyök még?Azért szeretnék mindenképp kölyköt,mert össze kell szoktatnom a kiskutyámmal is...
2014. jún. 22. 05:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Képet holnap tudok küldeni. Ő már nem kölyök, akkor is elmúlt egy éves, amikor elhoztuk.

Rendszeresen böngészni kell az állatmentők honlapjait, mert az vélerlen, hogy mikor futsz bele egy keverékbe.

2014. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 22. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is maine coon keverék cicám volt. Ingyen kaptam ismerőstől.

Akitől kaptam, náluk anyacica hobbi célra volt tartva és nem lett "időben" ivartalanítva, az orvosnál derült ki, hogy kiscicái lesznek. Gazdinak nem volt szíve elpusztíttatni a kölyköket, így született meg az alom. ( ellés után, mikor a cicák 12 hetesek lettek és már nem szoptak, anyuka el lett kötve )


A méreten kívül az összes fajtajegyet hordozta. ( lehet, még nőhetett volna, sajnos 1,5 éves korában elütötte egy autó. )

2014. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Óóó szegényke... :( Ez a nehéz,mert én is kiengedném a cicát,mert akárki akármit mond,egy cica imád kinnt is lenni,csak ott meg rengeteg veszély leselkedik rá...a "láthatatlan"kerítés talán jó megoldás...Meg is nézem van-e erre vonatkozó kérdés...
2014. jún. 23. 08:44
 8/8 anonim válasza:

Maine Coon és Brit ezüst keveréke, gyönyörű:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!