Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rázhatja a fejét azért mert...

Rázhatja a fejét azért mert zavarja a cicát a füllfájás elleni csepp?

Figyelt kérdés
a cicámnak fáj fájt a füle, multhéten kedden elvittem orvoshoz.kaptunk cseppet amit csepegtetni kell neki naponta 3szor 4szer.azóta már nem nyávog annyira amikor megsimogatom a fejét, csak látom hogy rendszeresen rázza a fejét.Lehet azért mert zavarja hogy benne van a csepp? vagy vigyem vissza, mert még mindig fájhat neki?
2010. jan. 4. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja csak zavarja, de ha azt akarod, hogy elmúljon csináld tovább. Az én macskám füle is fájt ő is kapott valami cseppet, rázta a fejét de elmúlt.
2010. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bizony! Te se szereted ha víz van a füledbe, a macskák meg amúgy is érzékenyek fül téren! Az enyém is kapott fülcseppet, mert fülgyulladása volt, ő is rázta a fejét, és megvető pillantásokat vetett rám, hogy hogy képzelek ilyet! De kibírta, és legalább meggyógyult tőle.

25\l

2010. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csak zavarja őt,de folytasd a csepegtetést,a végén megfogja szokni!

kitartás!:)

2010. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is fülfájós vagyok, és szoktam használni fülcseppet, fura nagyon mert bedugul a füled, így termlszetes,h rázza a fülét.
2010. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból hasznos a fejrázás, hogy a fülcsepp beljebb jut a fülébe, és így jobban eléri a gyulladásos részt. Ne aggódj a fejrázás miatt.
2010. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! :)
2010. jan. 4. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor az én cicámnak rühes volt a füle, ő is kapott fülcseppet. Az álatorvos azt monndta, hogy közvetlenül cseppentés után a füle tövénél meg kell fogni és "gyurmázgatni" úgy, hogy cuppogjon. Így eloszlik a csepp és nem is fogja csiklandozni. Perzse ha fülfájós, akkor nagyon óvatosan kell.

Vicces, mert még a leletére is ráírta, hogy: "elmaszírozni úgy, hogy cuppogjon"

:)

2010. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!