Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire fogékonyak a betegség...

Mennyire fogékonyak a betegségre a brit rövidszőrű cicák? Mennyire nehéz őket nevelni? Tapasztalatokat kérek.

Figyelt kérdés
Most fogunk kapni egy 7 hetes kiscicát,szobacica lesz.Hogyan fogjunk hozzá a neveléséhez,hogy "jólnevelt" legyen?
2014. jún. 23. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 ne hozd el at a macskát! csak tenyésztőtől vegyél macskát vagy mengelyről hobby macskának már van olcsón fajtatiszta törzskönyves cica is ami garantáltan egészséges lesz minden oltást be kell neki adatni
2014. jún. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes kor előtt semmiképen nem szabad elhoznod!
2014. jún. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es: Köszi,minden oltást be fogunk adatni neki.Nem ez lesz az első cicánk,csak eddig házimacskánk volt.
2014. jún. 25. 15:23
 4/5 A kérdező kommentje:
2. A gazdája szerint önállóan esznek,szobatiszták.Egész nap itthon vagyok,tudok vigyázni rá.
2014. jún. 25. 15:25
 5/5 anonim válasza:
az ilyet kerülni kell, én is brit cica tulajdonos vagyok, aranytabby cicám van és lassan 2éves, Nagykun SZépe kennelből való, Karcagról, őt is 12hetesen hoztam el, 6 hónaposan lett ivartalanítva, gyönyörű kislány, beteg sem volt,és nagyon kedves,és szót is fogad ami a másik cicámra már nem igaz.
2014. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!