Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kínaiak tényleg megették...

A kínaiak tényleg megették régebben a macskákat? Most még mindig ez a helyzet náluk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

Persze, még mindig.

És az miért baj?

A franciák meg csigát esznek.

2010. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
a kutyát jobban szeretik:( az olaszok is megették a macskát nem? hát ahány ház, annyi szokás:(((
2010. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

A Kinaiak mindent megesznek aminek 4 lába van kivéve a széket és az asztalt !

Mocskos , gerinctelen patkányok!

Mindenevők.... jobb a sz@rt ennék meg ! Vagy egymást , mert már túl sok van belőlük!

2010. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

15:45-ös

te is mocskos gerinctelen állat vagy ilyen alapon. Megeszed az indiaiak szent tehenét! vagy nem kedveled a marhahúst, tatárbeefsteket, a marhagyomorból készült pacalpörköltet?

Megeszed a tisztátalan disznót?

A disznó beleibe töltött hurkát, kolbászt? A gyomrát disznósajtként. a disznó tökét, a kakas taraját? Az agyvelejét, csontvelejét?

A hamburgert, párizsit, s egyéb felvágottakat, amit a tömeg gyártott, hormonokkal, gyógyszerekkel felpumpált baromfi melléktermékeiből készítenek (csirkebél, gége, porcos részek).

S egyéb gusztustalanságok? Ne itélj, míg nem nézed meg, te miket eszel?!

2010. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
74%

Megették és még meg is eszik, mint a kutyát.

Ezen nem kell annyira felháborodni. Minden kultúra más és más. Ha indiai lennél a tehenet nem ehetnéd meg.

2010. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
igen sajnos... szerencsére itt nálunk nem esznek cicát kutyát. de olvastam már olyat hogy itt Mo.-n beadott egy ember egy cicát egy ilyen izébe hogy utaznia kell és 2 hét után visszajön addig tartsák el a macskát. hát szegény cica szerintem már másnap főtt egy kínai vagy olasz konyhán mert a gazdi nem kapta meg:(
2010. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

16:34-es ! Mielőtt ítélkezel , előbb kérdezz!

VEGETÁRIÁNUS VAGYOK!!!

Tudod mit jelent az ??

És nem azzal van bajom hogy megeszik hanem azzal ahogy megölik őket !

Volt kinai osztálytársam , és voltak kiskutyáink (annó ) 8 éve ... hmm akar vinni 3 at !

Azért hogy megegye !!!

Köszönöm elég volt az a 8 évet vele töltenem !

Erről meg ennyit!

2010. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mi is megesszük az indiaiak szent tehenét.Egyébként azt találtam furcsának hogy akkor nem esznek malacot szárnyasokat?
2010. jan. 5. 19:34
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Egy pl: A kutyát élve kell megnyúzni mert úgy finomabb a húsa! Erre vannak /unk sokan felháborodva !

Nem arra mert megeszi .... de ez már kicsit sok!

Ennyit érnek !

(a vega voltam )

2010. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért tenyészteni a macskákat,kutyákat hogy megegyék.Egyébként meg jó hogy nem egymást eszik meg!Köszi a válaszokat!
2010. jan. 8. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!