Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kínaiak tényleg megették...

A kínaiak tényleg megették régebben a macskákat? Most még mindig ez a helyzet náluk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 15:14
1 2
 11/18 anonim válasza:

15:45-ös! Marha gyorsan állj le!

Te vagy az, aki gerinctelen, nem is értem, hogy mondhatsz ilyet! Szerintem a kínaiakról való ismereteid a nullával egyenlőek. Nem tudom az osztálytársaddal hogy volt, szerintem biztos, hogy félreértetted, ha meg nem, akkor is el lehet magyarázni, hogy mi a helyzet, NORMÁLISAN. Ne akadj már ki ennyire. Nekem van elég sok kínai az osztályomban, és mind ezerszer jobb ember, mint te.


A kérdésre válaszolva:

nem tudom, lehetséges, de szerintem nincs vele semmi baj.

Európai országokban is ehetnének macskát, mondjuk a marhahús helyett, és akkor az lenne a természetes itt mindenkinek.

2010. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Kedves utolsó !

De nagy a szád "gyorsan állj le "... haha !

Hogy én milyen vagyok ??

Pont olyan imádom az állatokat , az életem adnám értük !!

Mi ezzel a baj ?? Csak mert nem vagyok "húsevő" mert vega vagyok ??

Nem azzal van a baj hogy megeszik , hanem azzal hogy miért kell élve megnyúzni , miért kell előtte 1-2 nappal sebet ejteni az állaton hogy lassan vérezzen el ?

Ezzel van a baj angyalkám , nem azzal hogy megeszik ismétlem !!

És ne mond hogy ez nem így van , mert ez a sárgáknál egy "szokás " , úgyhogy , felőlem mondhatsz amit akarsz , a szememben csak mocskok , és írhatsz rólam amit akarsz , de egyet ne feledj , menj el kínába nézd meg hogy eszik meg épp a kutyádat , vagy a macskádat és vágj hozzá marha jó pofát ! Habár kétlen hogy van állatod , külömben nem így állnál hozzá !

Nekem sem lenne bajom velük ha nem lennének ennyire , hogyis fejezzem ki magam szépen undorító állatkinzók :S

2010. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem lenne jó semmi képen az hogy bevezetnéd Európába azt hogy marha hús helyett macska húst egyenek!Mi nem kínaiak vagyunk,meg olaszok hogy macska húst és kutya húst együnk.

Utolsó válaszolónak is nagy igaza van:nem az a rossz hogy megeszik őket hanem az hogy előtt megkínozzák,vagy megnyúzzák.

2010. febr. 11. 15:14
 14/18 anonim válasza:
100%

15:26-os vagyok.

Nagyon félreérted te ezt. Nem mondtam, hogy okés dolog megkínozni az állatokat. Nem is ezzel volt a bajom, hanem az, ahogy a kínaiakról beszéltél. Nem mondom, hogy minden kínai jófej, bár akiket én ismerek azok mind azok, de ez mindegy. Viszont az, amilyen jelzőket használsz rájuk, az elfogadhatatlan. Érdekes, a többi embert miért nem utálod így, nem tudod, hogy hogyan bánnak pl. Amerikában a levágásra szánt csirkékkel? Engem felháborít, amit csinálnak, mégsem utálom az amerikaiakat. És, egyébként, nem élvezetből kínozzák a kutyákat vagy macskákat, hanem talán ez az egyetlen munkalehetőségük, és így tudják a családjukat eltartani.


Kérdező!

Nem úgy értettem, hogy most kellene nekünk elkezdeni macskát enni, hanem ha mondjuk már pár száz éve úgy lenne, akkor természetes lenne. Egyébként az olaszok nem esznek macskát szerintem.

2010. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Valamelyik válaszoló pedig azt írta.
2010. febr. 11. 16:26
 16/18 A kérdező kommentje:
Bocsi!
2010. febr. 11. 16:26
 17/18 anonim ***** válasza:
77%

Jó értem !! Természetesen biztos vannak jók is , ezért bocsi , de akik ott élnek kint nem mondhatóknak ... az oszt.társaid miatt bocs , de sajnos sok van belőlük akik ezt megteszik :(

Szent a béke :)

2010. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Azt tudod, hogy a csirkét amit eszel, hogy tartják mielott megeszed? Erdemes utana olvasnod az sem tul baratsagos.
2010. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!