Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak ha egy ket...

Mit csinaljak ha egy ket hetes csopp cica sir folyamatosan?

Figyelt kérdés
Anyukajuk nem torodott veluk ezert en nevelem oket.Kapnak kifejezetten cicaknak valo tejpotlot es figyelek mindenre..kb 2-2,5 orankent esznek 3,5 4 ml-t..Egy gond van hogy nagyon hidegvan.. 22,9 fok,de tettem be nekik melegvizes palancsokat az alomba es jo sok ruhat..Mi lehet a bajuk?
2014. jún. 25. 14:23
 1/6 A kérdező kommentje:

*palackokat

Tusszognek is neha :/ nem tudom mit tegyek.Melegebbet nem tudok nekik csinalni ennel :/

2014. jún. 25. 14:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Infralámpa.
2014. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pedig jó meleg helyen kell őket tartani, lehet hogy az anyjuk miatt sírnak, vagy fáznak :/ infra lámpád nincs esetleg?
2014. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Termosztátos elektromos párna, vagy infra lámpa.
2014. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha tüsszögnek, az nem jó, lehet macskanátha.

Egyébként ha épp teheted, vedd őket ölbe, egyrészt a tested melegíti őket, másrészt ugyan nem vagy cica, de szerintem a te közelségednek is örülnek. Persze hogy sírnak, egy ilyen pici cica mellett még ott szokott lenni a mamájuk szinte mindig. Amikor ilyen picúrok voltak, a mieink akkor is sírtak, ha az anyjuk elment enni kb két méterre tőlük.

Egy infralámpára mindenképp szükség lenne, esetleg kérdezz körbe, hogy nincs-e valakinél egy pótmama, de ha az a saját kölykeit is neveli, akkor előbb tisztázni kéne dokival, tuti nem náthásak-e, mert az bizony fertőz is.

2014. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
infralámpát nekik
2014. jún. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!