Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen a macskám?

Miért ilyen a macskám?

Figyelt kérdés
A macskámat lezártam a pincénkbe,a kialakított kis,saját helyére,mert betegeskedik,és nem akarom a többi közé engedni egy ideig,amíg meg nem gyógyul. A pince ajtónál van 1 lyuk,azt valami ronggyal be szoktam tömni,hogy ne jöjjön ki,és a belső ajtót,ahol a krumpli meg ilyenek vannak,bezárom. Most nagyba megyek le,erre sehol semmi. Az ajtó pedig ugyan-úgy betömve mint ahogy hagytam,belső ajtó bezárva,macska sehol... szerintetek hol lehet? O.o a pincében nincs,akkor hol lehet??? :O Nem találom sehol!!! :'(
2014. jún. 26. 22:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nyitott egy féregjáratot és belépett rajt...Nem tudom kevés a helyismeret, látni kéne a pincét
2014. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, hozzád se mennék el macskának! Gondolod, hogy egy pincében a tök sötétben egyedül meggyógyul?
2014. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
bazz lehet elbujt elpusztulni, ha.meg talalod ne csinalj tobbet ilyet
2014. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Keresd meg, erre sajnos nem tudok mást mondani. Először jól, de tényleg nagyon jól néz át a pincét, a krumplis vagy milyen részt is. Tényleg minden sarokba nézz be! Közben és amíg keresed, hívjd,és ha van valami különleges hivásod amikor enni adsz neki (én a konzerv vagy a tányér oldalát szoktam kanállal is csapkodni hogy kaja van) azzal is hívd. Aztán nézd meg az udvaron, majd az épületekben is (ház, garázs stb) majd esetleg az utca mentén is hívjad és keresd. Ha nem lenne meg akkor majd reggel és szólj a szomszédoknak.

Amúgy hány éves a cica, és mi a baja?

2014. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ja és kérdezd meg szüleid és azt aki lemehetett a pincébe hogy nem vitte-e el vagy nem-e surranhatott ki.

Ha megvan akkor inkább rakd az ágyad mellé és ott ápold.

2014. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, mi a baja? Merre laksz? Nekünk a 4-ből most 3 macskánk is elpusztult az elmúlt 1 hónapban. A 4. erős, egészséges, felnőtt macska, ő már túl fogja élni, rajta nem is igazán látszott semmi, jól van, már jól is lesz. Az a 3, ami meghalt, még kicsi volt, gyengébb. Az állatorvos azt mondta, macskajárvány van errefelé, nagyon terjed. A jele annyi volt, hogy picit kóvályogva mentek és/vagy sokat feküdtek, ültek.. Valószínűleg hasmenése is volt mindnek, de mivel kintiek, nem nagyon tudjuk. Van amelyik nem is evett/ivott, de volt amelyik igen. Hiába kaptak antibiotikumot, gyulladáscsökkentőt meg vitaminokat, 1-2 napon belül, miután láttuk a jeleket, elpusztultak.. Közülük kettővel úgy jártunk, hogy reggel sehol sem találtuk őket, hiába kutattunk át mindent. Aztán kicsit később mégis meglett mindkettő, nagyon elbújtak egy kis zugba, hogy ott haljanak meg.. Nagyon alaposan kutass át mindent, a legapróbb helyeket, lyukakat is, minden alá nézz be, mindent tolj kicsit arrébb, tényleg nagyon jól el tudnak bújni! Remélem a tiednek nincs semmi baja! Nincs ott valami ablakocska esetleg, amin van valami kis rés, ahol kimehetett? Bárhol egy lyuk, amit nem vettetek észre? Esetleg ha lementetek hozzá, nem surrant ki? Nem szerettelek volna ezzel megijeszteni, csak az én tapasztalataim szerint egy macska ha el is bújik egy szobában, azért előjön, ha össze-vissza keresed. Velem még sosem volt, hogy nem jött elő, pedig kinti macskám volt csak, de ha 3 házzal arrébb is volt, én kimentem, hívtam, és jött. Meg ha nem hívtam, akkor is.. Ha beteg, akkor is, bár akkor alapból sem ment el messzire.
2014. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit, hogy írj, ha megvan, mondd hogy vele mi van, engem érdekelne.
2014. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__5798856-mi-b..


Felelős állattartás, gratulálok, te sem vagy jobb az olyanoknál, akik macskákat kínoznak.

2014. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs lámpa mindenképp vigyél zseblámpát a keresésére
2014. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Már megvan :) Amúgy a pince nem sötét,égve hagytam neki a lámpát,és meleg van ott nálunk,mert kb. este 25 fok van.

És ne mondjátok hogy állatkínzó vagyok,mert ezt az állatorvos javasolta!!!

2014. jún. 27. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!