Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknál van fogváltás?

A macskáknál van fogváltás?

Figyelt kérdés
Ma reggel a cicám szájából kiesett egy fognak látszó valami, és ha valóban az, érdekelne hogy helyette nő-e neki új..
2010. jan. 5. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, macskáknál is van fogváltás.
2010. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, ők is tejfoggal kezdik, amit később lecserélnek.
2010. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, de legtöbbször fel sem tűnik. Én csak azért vettem észre, mert az egyikkel egyszer épp egy használati utasítást "olvastunk" együtt és ráköpött egy fogat. Azt az egy fogat láttam addig és azóta is, pedig több macskám van/volt.
2010. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos van, de egyik cica jól, a másik rosszul viseli. Nekem már volt olyan cicám aki belehalt, de olyan is, akinek meg sem kottyant. Attól is függ, hogy milyen korú, nemű az illető állat.
2010. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

A macskák nem halnak bele a fogváltásba! Max nyűgösebb, de nem hal bele. Ez babona! Olyan, mint a szemmel verés. Anno mindent megmagyaráztak ilyen hülyeséggel.


És a legnagyobb nonszensz a mondanivalódban az, hogy attól függ milyen korú? Miért szerinted a macskák teljesen változó korban váltanak fogat? Semmi misztikus nincs benne, olyan, mint az ember gyerekek tejfogának lecserélődése. Jézus ereje...

2010. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-6 hónapos koruk között.
2010. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

17:48-ason jót nevettem, de közben szánalmas is.

Nem tudom, hány éves lehetsz, de ilyen hülyeséget elhinni és még terjeszteni is. :(

Hogy lehetne egy fogváltásba belehalni????????

Kiesik a tejfog és jön helyette a maradandó fog, pont úgy és olyan egyszerűen, mint az embereknél, kutyáknál stb... Kb. fél éves korukra le is cserélődik a foguk.

2010. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!