Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lépcsőházba miért nem lehet...

Lépcsőházba miért nem lehet macskát tartani?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lakásban lehet. Vagy konkrétan a lépcsőház közös használatú helyiségeiben szeretnél macskét tartani? Vagy csak én nem értem?
2014. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, te egy társasházban élsz. Szeretnél macskát tartani, de nem kívánod beengedni a lakásodba. Azért szeretnél a lépcsőházban macskát tartani mert akkor közös lenne a lakótársakkal? A lépcsőház közös terület. Ha ők nem igénylik a macskakakit, macskapisit a talpukra és a macskaszőrt a kabátjukra elég nehéz lesz velük megértetned hogy közös macskát szeretnél velük. Nem beszélve arról hogy ki tiszítsa az almot és ki etesse... Ha pedig nem olyan ennivalót kapott valakitől akkor ki takarítsa fel a híg macskakakit... Ezek nehéz kérdések. Ha sikerül elérned a célod és belemennek, lehet hogy a ti lépcsőházatok lesz a legbefogadóbb hely a környéken. Lehet hogy valakiben fölmerül ,hogy kutyát szeretne tartani a lépcsőházban, mert jól jön a házőrző , de a kutyaszőrt nem kívánja a lakásba. Meg hát jó ha nem csak az ő cipőjét rágná szét a blöki. A kutyus meg a cicád majd lerendezi egymás közt a területhatárokat. Meg persze akkor már lehet kanárikat(hogy a macskának is jó legyen), kaméleont, bármit később a lépcsőházban tartani. Csak arra kell vigyázni hogy ne engedjetek olyan lakót a házba akinek a csótányok a kedvencei.
2014. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem jól fogalmaztam lépcsőházba lakom azon belül egy lakásba.Lakásba lehet macskát tartani?
2014. jún. 30. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet
2014. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!