Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért remgenek a cicáim?

Miért remgenek a cicáim?

Figyelt kérdés

Ma kezdték el. Két kissebb.

Benti cicák. Orvos nem lehetséges. :/

Alusznak pihennek és közbe. De most egyszerre csinálják. :( A fülüket is mozgatják.

De ma fogtam az egyiket és vittem át a másik szobába ahol félni szokott na és ott is reszkedtett. De azt hittem fél és azért.

Esznek rendesen. Tisztítják is magukat.



2014. júl. 3. 03:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de jelentettelek. Ugyanezt már egyszer megkérdezted...
2014. júl. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tényleg? Nem tudok róla, de lehet én vagyok skrizofén. Belinkelhetnéd hol van a kérdés. Látod amúgy tévedhettél is mert még itt a kérdés. Bizonyára ésszre vette a moderátor hogy két külön felhasználóról van szó.

A cicáknak amúgy mostmár ahogy láttom kutya baja. De ha lehet megnézném azt a kérdést hogy mitől van ilyen macskáknál.

2014. júl. 3. 11:55
 3/5 Medvi ***** válasza:
Alvás közben gyakran előfordul kiscicáknál, mert még fejletlen az idegrendszerük. Kisbabáknál is van ilyen. Azt, hogy ébren miért csinálják nem tudom, de lehet, hogy a félelemtől vagy az izgalomtól.
2014. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"vittem át a másik szobába ahol félni szokott na és ott is reszkedtett"

Ha fél jó hogy remeg..... -.-", az ember is reszket amikor fél...

Alvás közben meg természetes.

2014. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amikor alszanak, pihennek, akkor remegnek - vagy inkább rángatóznak. Ne aggódj, semmi bajuk nem lesz, ez mindegyiknek szokása, afféle agyi alapon történik.
2014. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!