Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miattam halhatott meg a...

Miattam halhatott meg a kiscica ( a tudatlanságomból)?

Figyelt kérdés

Ez már régen történt amikor még gyerek voltam 10 éve kb de sokszor eszembe jut :S


volt egy ismerősünk és rengeteg macskájuk volt (szerencsére mindet megtartották amennyit fialtak annyi volt) és volt egy édes kis fekete cica (igazából ők nem sokat foglalkoztak velük csak enni adtak nekik meg nézegették őket el voltak vadulva)

én azt a kiscicát elhoztam kicsit soványka is volt 2 napig volt velem :( már annyira kézhez szoktattam hogy a mellkhasamon aludt viszont amikor üres volt a tálkája mindig újratöltöttem és amikor meglátta evett is egy keveset

És sajnos reggel alra keltem fel hogy mellettem fekszik és meghalt :(

Én voltam az oka hogy meghalt mármint lehetséges az hogy túletettem vagy lehetett valami betegsége és emiatt? Sokszor eszembe jut és ilyenkor mindig bűntudatom van (kiscicáknak való macskaeledelt adtam neki egyébként ha ez számít)



2014. júl. 7. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom,Te mindent megtettél érte. Valószínűleg beteg volt.A beteg, lázas macska meg nem eszik,nem iszik,és bizony nem bírja sokáig.

Orvoshoz kellett volna vinni,és etetni cumisüvegből,vagy fecskendőből.Oltás és féregtelenítés is kellett volna.

A következőnél okosabb leszel.

2014. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

2 napig volt nálam el akartam vinni állatorvoshoz persze

így visszagondolva nem tűnt betegnek meg kis játékos is volt ezért is gondoltam úgy hogy lehetséges ilyen "túletetés" miatt? :S

2014. júl. 7. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős volt?
2014. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

azt nem tudom pontosan kb 1-2 hónapos lehetett kb akkor mint ez a cica [link]


de anyatejet már biztos nem evett (vagyis biztos hogy nem volt szüksége szopásra már mert ahhoz nagyobb volt)

2014. júl. 7. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Túletetés miatt nem nagyon halhatott meg, biztos volt valami baja, macskanátha, férgesség stb.
2014. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem rendben köszönöm akkor valamennyire megnyugodtam mármint hogy nem miattam halt meg :(

Igazából elég kis soványka volt pedig rendszeresen kaptak enni én arra gondoltam hogy biztos a többi cica elette előle de akkor lehet a betegség miatt is volt az

2014. júl. 7. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan mit adtál neki?

Én mikor pici voltam tehéntejjel etettem egy kiscicat.

Szegényke átfosta magát a túlvilágra.

Tanultam az esetből és egy másik alkalommal hippoallergén bébitápszert kapott.

Az is fontos, hogy tavaszi vagy őszi volt a kismaccs.

Az őszi cica ugyanis kissebb eséllyel indul...

2014. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tejet egy kicsit víz mindig volt kint és ahányszor láttam üres a tálja kiscicáknak való konzervet
2014. júl. 7. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose adj tehéntejet a macskának!! Mármint a sima boltit, mert a legtöbbje laktózérzékeny. Laktózmentes tejet, azt lehet adni, de csak keveset. Ha a cica fokozottan laktózérzékeny volt, akkor lehet hogy ez harangozott neki.
2014. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!