Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a bolhák ellen?

Mit tegyek a bolhák ellen?

Figyelt kérdés

Ma lefekvés előtt sikeresen észrevettem a szőnyegen egy apró bogarat, amiről mint utóbb kiderült bolha volt. Nem igazán volt nehéz rájönni, hiszen aprócska, fekete, hosszúkás volt ami "ugrált".

Van egy körülbelül 1 éves macskánk, akit néhanapján, mostanában a melegre való tekintettel, még ritkábban beengedünk a lakásba. Bár fogalmazhatunk úgy is, hogy egyszer csak kénye kedve szerint megjelenik. Általában az én szobámon kívül nem megy sehova, mivel tudja, hogy nem szabad neki.

Holnap valószínűleg édesapámmal veszünk neki bolhairtócseppet!

Szerintetek a kanapét és a szőnyeget is takarítsam át gyorsan a bolha miatt? vagy ne idegeskedjek egy miatt ennyire?



2014. júl. 8. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
bolhairtó szárazsamponnal szórd be a cicát
2014. júl. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mustafa33 ***** válasza:
37%
Vakarózzál. A szőnyegnek, kanapénak elég egy alapos porszívózás.
2014. júl. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A porok nem sokat érnek, főleg nem előzik meg az újrafertőződést. Ha spot-ont vesztek rá, az tökéletes. Ha mér ott vagytok, vegyetek néhány ampulla neostomosan oldatot is. Vízben fel kell oldani és bespriccelni azokat a helyeket, ahol a macska gyakran megfordul.
2014. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kis mocskok kimásznak a porzsákból, ráadásul beköltöznek a matracba is.

Rovarírtó nélkül hosszú a küzdelem.

Én egy insecticide 2000 nevű írtószerrel győztem le őket.

Jó, mert szagtalan és emberre nem veszélyes. Bár a biztonság kedvéért aznap nem aludtunk abban az ágyban amit lekezeltem.

A cicara meg nyomd a spot ont.

2014. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! :)
2014. júl. 14. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!