Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha bemegyek a kisállatpatikába...

Hilda-1 kérdése:

Ha bemegyek a kisállatpatikába azzal a gonddal hogy a cicámnak kötőhártya gyulladása van és arra adjanak valami jó kenőcsöt, szemcseppet vagy orvosságot, akkor adnak vagy azt mondják menjek el vele az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert akkor az állatorvoshoz viszem előbb és nem mennék be a patikába!

2014. júl. 10. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem recept kell hozzá.
2014. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg állatorvoshoz küld. Már csak azért is mert eleve ezek recept köteles gyógyszerek. Pont ugyan úgy ahogy ha te bemész a patikába hogy tüdőgyulladásod van adjon antibiotikumot, nem fog adni hanem elküld dokihoz.
2014. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
sima patikában is adnak szemcseppet vagy kenőcsöt. ha megmondod hogy állatnak kell. Én már vettem szemkenőcsöt a cicámnak. De elöbb mutasd meg állatorvosnak, nem biztos hogy az a baja amire te gondolsz. Kamillateával borogatod az is jó.
2014. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Szerintem adnak, de egyáltalán nem bioztos, hogy kötőhártya gyulladás, azonos tünetek több betegségre utalnak, és ha nem az a gond, akkor kidobtad a pénzt az ablakon, és félrekezelted az állatot, szóval szerintem doki.
2014. júl. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen valahogy sejtettem!Köszönöm a válaszokat =)
2014. júl. 11. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!