Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Üdv. Találtunk egy cicát az...

Üdv. Találtunk egy cicát az udvaron, nagyon rossz állapotban volt. Eltört a pici lába, meg a farka is tele volt kukaccal. Már jól van. Hol tudok valami jó kis mászós, játszó dolgot venni neki?

Figyelt kérdés
Még nem gyógyult meg teljesen, de már viszonylag jól van és mire felépül szeretném meglepni egy mászókával, játékokkal stb..
2014. júl. 12. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem csak a házban fogjátok tartani, hanem a kertbe is kiengeditek, teljesen felesleges neki bármiféle mászókát vagy játékot venni. A macska nem "örül" az ajándéknak, fel sem fogja, hogy ajándékot kap. A szobacicáknak nem azért vesznek ilyesmit, hogy örüljenek, hanem hogy a gazdi nem búslakodjon a szétkapart bútorok miatt. A macska mindig talál magának valamit, amivel játszhat. Ha örömet akarsz okozni vele, játssz vele sokat! Ehhez bőven elég, ha alufóliából gyúrsz egy golyót, és rákötsz egy hosszú madzagot. Az én macskáim imádják, ha ilyesmit rángatok nekik. Vagy egy szimpla pingponglabdát is órákig el tudnak pofozgatni maguknak.
2014. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Óó..ebbe még nem is gondoltam úgy igazán bele.... Szeretem őt nagyon és tudom, hogy sokat szenvedett már . Mikor az ember így lát egy kis állatot, a szívét , lelkét odaadná, csakhogy jobban legyen. Már jól van, sokat imádkoztam érte.
2014. júl. 12. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Állatorvos látta a cicát?
2014. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia! Hát persze, másnap tudtunk csak elmenni a doktorhoz. El akarta altatni a kis lelkemet, de nem engedtem neki. Nem tudom ki az aki ne vinné el ilyen helyzetbe. Mi sem vagyunk gazdagok, sőt... de inkább nem költünk semmire, csakhogy felépüljön.
2014. júl. 12. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:

A legjobbakat kívánom nektek :) Tényleg nem kell neki bevásárolni, kapott egy otthont, családot, majd meglátod, ezt is egész életében törleszteni fogja a hálával, amit

majd kapsz tőle. Nagyszerű dolgot tettetek.

2014. júl. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó! Jól esik ez a pár kedves szó. A kicsi baba már nagyon jól van , szaladgál, játszik és NAGYON jó az étvágya :). Nagyon hálás vagyok a doktornak mindenért, nagyon jó ember!! Úgy vettem észre, hogy a kicsikém is tudja, hogy Ő az , aki megmentette a pici életét. Borzasztóan hálásan dorombol ;).
2014. júl. 22. 18:20
 7/10 Reka:3 válasza:
2014. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Reka:3 válasza:

[link]

Mi egyszer ilyet vettunk a cicank es nagyon imadta..!

2014. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Reka:3 válasza:

[link]

Ilyet is vettunnk ezt imadta gyurni,mivel cicamenta van benne

2014. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Reka:3 válasza:
2014. júl. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!