Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak foltokban eltűnt...

A macskámnak foltokban eltűnt a szőre, ott kilátszik a bőre. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy kihullott-e neki, vagy valami más történt-e vele (pl. kiégett), egyszer csak így jött haza. Élősködőknek nincs nyoma. Nem valószínű, hogy verekedett.

Mitől tűnhetett el a szőr? Esetleg hasonló tapasztalatok?


2010. jan. 8. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehet, hogy rühes. Inkább mutasd meg állatorvosnak.
2010. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a gombától eltűnhet a szőr, de azzal vigyázz mert te is elkaphatod. orvoshoz vele!
2010. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És ezeken kívül még ha ivaros is, akkor nagyon csúnyán megtéphették. Tehát, ha betegség, akkor azért kell vinni dokihoz, ha csak ivaros, akkor pedig ivartalanításra. Úgyhogy doki!
2010. jan. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

El fogom vinni, mihelyst lehet, amúgy egy ivartalanított nőstényről van szó, 8-9 éves körül van.

Köszi a válaszokat!

2010. jan. 9. 00:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp orvos. Nálam is hasonló volt, előbb azt hittem, h csak harcoltak vagy ilyesmi, ezért hiányzik a bundájából, később eléggé eldurvult, váladékozott a szeme is, véresre kezdte vakarni stb.....rühes volt, ha akor nem vittem vna, pár nappal később már késő lett volna az orvos szerint.Sztem ne várd meg, jobb időben elkapni ha van vmi betegsége, ha meg nincs, akkor legalább megnyugodhatsz. Sok sikert és jobbulást kívánok a cicádnak !! :)
2010. jan. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem... köszi a választ :S Mutattam apunak, ő már látott pár macskát, azt mondta, csak verekedett, de aggódok, ő nem az a verekedős fajta cica :/ Mindenesetre szerintem hétfőn állatorvos lesz a dologból.
2010. jan. 9. 20:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Elvittük, rühes volt szegény, kapott oltást, meg bekenték valamivel a nyakát, most már sokkal jobban van :)
2010. febr. 12. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!