Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Így ki tudom irtani a bolhákat...

Így ki tudom irtani a bolhákat? Ha igen mennyi idő?

Figyelt kérdés

1 hétig egy cica lakott itt velünk, aki sajnos bolhás volt. A cica már nincs itt és amelyik szobában tartózkodott, ott sem alszik már senki a bolhák miatt. Kitakarítottam az egész lakást, elsőnek ecetes vegyszeres vízzel mostam fel. Másnap Neostomosanos vízzel mostam fel és töröltem át vele a szekrényeket. Vártam pár napot, utána az ágyra, a függönyökre, és mindenre ami szövet szétfújtam ezt neostomosan szert, illetve a szobák sarkaiba.

Most csak várok, hogy hasson. Mikor kellene ezt megismételnem, és ezzel a módszerrel mennyi idő mire kiirtom a bolhákat?


2014. júl. 23. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
A neostomosan szinte pár percen belül megöli a bolhákat, persze lehetetlen mindet elcsípni. A hatása két-három napig tart, akkor megismételheted, remélhetőleg ennyive le is tudjátok zárni a történetet.
2014. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!