Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Van egy 9 éves Német...

Veina kérdése:

S. O. S Van egy 9 éves Német törpe spicc szuka kutyám akuből nem tudom ki írtani a bolhákat?

Figyelt kérdés
Már az össze bolha írtó szert kipróbáltam de egSzerüen semmi hasznát nem látom. segítsetek ti mit szoktatok tenni vagy van valami házi praktika??

#kutya #bolha #holha írtás #othoni praktikák
2013. aug. 7. 13:59
 1/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Neostomosan a kutyára, + az egész házban...udvaron, stb. Ezt ismételni 10 nap múlva, ha még mindíg marad, akkor ismé. Utánna jó minőségű nyakörv, vagy Spot on.
2013. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kinti, vagy benti kutya?

Egyébkén Neostomosan, annál jobb nincs. De ehhez a kutya egész életterét bolhátlanítani kell.

2013. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy bolhás, nem lehet más a vakarózás oka? Láttál benne bolhát esetelg?
2013. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kint van a kutyus az udvaron. Igen bolhás azért még fel is merem a bolhákat kullancsokat. okok azt amit ajánlittatok meg próbálom reméllem jó lesz mert anit haszanáltan at sem volt rossz egy darabig.
2013. aug. 7. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak vakarózik az lehet már valami szövődménye a korábbi bolhásságnak, és lehet nem is bolhás, hanem rühes, arra semmit nem ér a bolhaírtó. Fontos a környezetet is kifertőtleníteni (ahogy az előttem szólók írták). Én mindenképpen állatorvoshoz vinném ha ennyire nem használ semmi, mert talán már nem bolha a gond.
2013. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nem mondtam hogy nem ismered fel a bolhát! Kérdeztem, méghozzá normálisan. Nagyon sok mostanában az allargiás kutya, akik bizony egész nap vakaróznak, emiatt sokan azt hiszik bolha.
2013. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Határozottan látoma bilha nyomait ilyenre gondolok bolha ürülék vagy épp a tettes bolhát. helye rendszeresen fertőtlenìtve van.
2013. aug. 7. 14:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ok, értem :-)

Nekünk is a neostomosanos lemosás segítet. Megfürdeted a kutyát rendesen, majd egy ampullát egy liter vízbe feloldva ráöntöd a kutyára, lehtőleg jól szétoszlatva hogy mindenhova jusson. Ne öblitsd ki a bundájából, úgy száritsdd meg. Egy hét múlva ismételd meg mégegyszer. A második fürdés után kb 3 nappal advantix csepet használtam. Ezt havonta jó ismételni. Azóta nincs bolha. A környezetre és insecticide2000 használtam, kb 4 hétig heti 1x .

2013. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oki :)

Ezt a fajtát használtam utoljára: [link]

2013. aug. 7. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam én is.
2013. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!