Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik részlet fizetés állat...

Létezik részlet fizetés állat vásárlásakor?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a tenyésztővel meg tudsz így egyezni, akkor szerintem megoldható, csak akkor a szerződésbe bele kell foglalni. És nem biztos, hogy minden tenényésztő bevállalja a részletfizetést...

Inkább minden hónaban tegyél félre egy kicsit, és ha összegyűlt a pénz, akkor vedd meg az állatot.

2010. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugy működött hogy lefoglaltam a kölyköt és foglalót fizettem aztán mielőtt mentem érte akkor a fennmaradó részt. Azért nem átvételkor mert utaltam semmi gond nem volt. Azt se határozta meg hogy mennyi foglalót fizessek.Az volt a lényeg hogy mikor elhozom ki legyen fizetve:)
2010. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Létezik, de ez az eladótól függ, és az állat értékének nagyságától.

Például egy milliós lónál van lehetőség részletfizetésre.(gondolom én)

2010. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van tenyésztő aki ad, de a többség nem, mert voltmár példa hogy eltűntek a cicával tb. Én a hitelt ajánlom, de leginkább a gyűjtögetést. Vagy ha nincs rápénzed, mert a ciát is részletből veszed, akkor a havi 10ezer etetést hogy vállalod?

Gondolkodj el ezen mielőtt felelslegesen eladósodsz.

2010. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Havi tízezer etetés? Hol élsz te? Royal Canin siamese táppal etetem a macskámat, és egy hónapban úgy két kiló körül fogy, ami 5-6ezer, bolttól függően. És ez egy drága kaja. Acanából 4ezerből meglennénk.
2010. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy lenne egy cica etetése havi 10 000 Ft?
2010. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát a 10000 ft-ot én is sokallom, bár már vissza sem merek írni, nehogy lerohanjanak. Bár ha royal canin-al eteted, lehet összejön a havi tíz E vagy még több.
2010. jan. 11. 18:40
 8/10 A kérdező kommentje:

A 14:19- es válaszolót csak később olvastam;)

Mindegy, embere válogatja, de nekem könnyebb lenne havonta kifizetni a részletet, mint leadni 120-at vagy gyüjtögetni.

2010. jan. 11. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:

nem csak az etetés 10ezer hanem az ellátátsa. az alom, a kaja, a vitaminok stb.

Nekünk nem tizezer, kb a fele, de sok ismerősönek 7-8ezer havonta.

2010. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aha, most meg már a a különféle cifra dolgokkal 7-8ezer? Úgy se tíz, hiába. Csak jól esik beszólogatni az embernek ugye, hadd érezze már szarul magát, mert nem milliomos. Egyébként, ha még 10ezerbe is lenne neki havonta, valószínűleg azért akarja részletekben megvenni, mert x összeg havonta simán menne, de egyben 100ezer már szarabbul esne.
2010. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!