Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Friskies és Cat Chow tapasztal...

Friskies és Cat Chow tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok, véleményetek róluk? Van aki mindkettővel etetett? Olyanok válaszát várom, akik etettek Friskies-el és/vagy Cat Chow-al. A válaszokat előre is köszi!

2014. júl. 29. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én macskám kizárólag Friskiest hajlandó enni, Cat Chow-val is kínáltam, nem ette. 20 éves és tökéletes állapotban van.
2014. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szárazból a Friskies-t etetem, szereti. A másikat nem próbáltuk.
2014. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém Cat Chow-ot evett egy időben, de nem volt olyan nagy cucc. Megette, mert azt tettem elé. Próbálgattunk többféle tápot is, ami hipermarketekben található, de igazán egyik sem jött be neki. Dokinál találtam viszont egy baromi jót, Catmix a neve, kimérve adja, kilója 500 ft, úgyhogy még az ára is jó. Azóta azt eszi, ez minden más tápnál jobban bejön neki. Elvileg a Royal Canin gyártószallagjain megy végig a táp, több ismerősömnek is ajánlottam, a legfinnyásabb cica is megette, tök jól hasznosítják is. Enyém egyébként még csak 3 éves, de 4,7 kilós ivartalanított kandúr, tökéletes egészségi állapottal :) Szerintem ha van rá lehetőség, kérdezz meg dokit, a legtöbb tart valami ritka kincset, aminek a többsége jobb, mint a Friskies vagy a Cat Chow :)
2014. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A kérdezőnek és az eddig válaszolóknak . Amit a tv tápot reklámoz az gagyi és mese. Gondolom nem kizárólag tápot hanem konzervet hentesárút és egyebet is kap a macska .Színvonalas táp mellett nem kell semmi kiegészítő . A színanyagok azt a látszatot keltik tele van mindennel , a jó táp egy színű . A hústartalma nem ugyanaz az állati fehérje fogalmával .Szójatermékek ízfokozók aroma anyagokból némi vágóhídi maradék az összetevője . A fajmacskák nem táplálhatók gagyival , a silány mőgőtt nincs fejlesztés kutatás . A keverék el van szinte bármivel . Humán példa , régen a csoki prány és a nápolyi klassz volt még a bolti is . Mandula , barackmag mogyoró és minden jó volt benne és csokimáz . Most vajkrémes cukros vacak napraforgómag és aroma . Ezek a cégek (Masterfoods , Nestlé stb multik ) nekünk is mérget állít elő akkor az állatoknak mit ? Komoly állatorvosnál vagy kiállításon látható Whiskas stb embléma ? Nem . Konzervek és mártások meg átverések mert 90%-a víz , meg silány aszpik és hulladék . Szakmában 9 évet lenyomtam tudom mit írok le .
2014. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebben Friskies-el etettem,szerették a cicák.Cat Chow-t nem próbáltam.
2014. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Négyesnek teljesen igaza van.
2014. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!