Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki etet cat chow száraztáp...

Valaki etet cat chow száraztáppal? Mik a tapasztalatok? Mi a véleményetek a tápról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én etettem vele, nem rossz, de nem is tudom nem voltam vele megelégedve, nagyon sok volt a cica széklete.
2011. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én ezzel etetem a kiscicámat de még nem sok ideje.Tudom hogy nem egy prémium táp de egy-két tápnál jobb.Kiváncsi vagyok mindenki tapasztalatára :)
2011. júl. 27. 19:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt adok a cicónak, szereti :) Régebben Whiskast, Kitekat-ot, Friskist vettem, azokat nem nagyon komálta. Ezt viszont megeszi.
2011. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát igen egy középkategória! Jobb mint a supermarketben kaphatók, az tény, de mint írtam nekünk nem jött be, de lehet a te cicádnak jobb lesz, sztem az ilyesmi egyed függő is
2011. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Utolsó te mivel eteted most?Én azon gondolkodok hogy orijen-re váltok.
2011. júl. 27. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mi is a cat chow-al kezdtünk és orijen lett a vége... össze sem hasonlítható a két táp. Amíg az utóbbit nem próbáltuk ki, addig nem is gondoltam volna, hogy ekkora különbség lehet, pedig magával a cat chow-al sem volt semmi gond...


Szerintem válts...

2011. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én acanával

De az már egy hülyeség- az acana meg az orijen :)

Sokkal jobb.

2011. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

20.32:


Írtad, hogy nem is gondoltad, hogy ekkora különbség lesz.

Ezt hogy érted? Honnan látod a különbséget? A cicád jobban szereti? Vagy összehasonlítottad az összetevőket? Vagy x idő után megváltozott a cica szőrzete stb?


Az enyém imádja a Cat-choww-t, de gondolkodtam én is az Acanán, de azért nincs oda:(

2011. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nincs oda érte, mert az kaja, és nem az ízére hanem az összetevőire fektették a hangsúlyt. Kb. mint a kelképoszta-sültkrumpli, de tudjuk melyik az egészségesebb...

És igen az enyémnek gyönyörű lett tőle a szőre, az acanától. Tömött, fényes, selymes.

2011. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez így van az acanával, de a Roylal pl. jó is meg finom is:)

A többit nem ismerem.

2011. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!