Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1hónapos lassan a kiscicám és...

Nita anita kérdése:

1hónapos lassan a kiscicám és szegény folyton cicizne úgymond mindíg a polómat szívógassa. Hogy tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 13:04
 1/8 jimmy.jimmy válasza:

Nekem pont ugyanígy van csak nekem a kiskutyámmal (4 hónapos) alszik együtt és állandóan a hasát szopizza olyankor vedd el onnan meg szolj rá!

Nekem már kezd leszokni bár még mindig csinálja! :)

2014. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj csak szegénynek még szopnia kéne:-(
2014. júl. 30. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel eteted? Hogy?

Azért neki még naponta 7x -8x ennie kéne. A nap többi részébe meg szinte aludni.

Vegyél cumisüveget azzal etesd.

2014. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Junior tasakos kajàval etetem.tejet is adok neki hirtelen jött a cica nem tudtunk rá felkészülni ráadásul van egy 15hetes cicánk is mellé.alomra rászoktattam már a kicsit az etetéssel vagyok bajba mit lehet és hogyan mennyit.
2014. júl. 31. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Neki még min 1 hónapig kellene tejpótló tápszer.

Jó az alutasakos, de neki még kevés illetve a gyomra azért annyira nem bírja.

Ha teheted vegyél állatpatikában, és ott valószínűleg kapsz kisállatoknak való cumisüveget is amiből a tápszert kaphatja és így szopizni is tud.

2014. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rajong a macska tápszerért minden mást megeszik bolti tejet adtam neki eddig,issza de ez a cumiztatás kudarc!sajnos a cica fajtáját se tudom annak is szívesen utánna néznék de nem tudom.
2014. aug. 2. 06:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért a bolti tejjel csak óvatosan, mert hasmenést okozhat neki, akkor pedig könnyen kiszárad.

Tud már magától pisilni, kakilni?

Igazán nem gond hogy cicizni akar, persze tudom hogy zavaró, meg szomorú, de leszokik róla.

Nekem a 3 hónaposom már egy hónapja nem cicizett, pedig itt volt az anyja, volt is teje. Aztán az egyik tesója és az anyja új gazdihoz került. Addig nem is volt baj, de amikor a másik tesója aki itt maradt vele elpusztult akkor újra cicizni akart. A testem egész felületét végig kutatta minden nap, hátha valahol neki való cicit talál. Van egy nagy plüsse, azt is folyton cicizte. 1 hétig tartott aztán lenyugodott.


Fajta tekintetében pedig fényképezd le, tedd fel ide, hátha valamelyikünk tudja.

2014. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Óvatosan adom neki de izlik is nagyon neki

Igen már alomba pisil kakil normálisat.nem zavaró hogy cicizik csak annyira sajnálom szegényt:'( feltenném a képet ide de nem tudom hogy kell.

2014. aug. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!