Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hány a macskám? Mit...

Mitől hány a macskám? Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
Be van oltva, de még csak egy hete, süldő macska már, de még csak pár napja került hozzám. Ma már háromszor hányt. Egyébként jól elvan, élénk, de aggaszt, hogy már hányt háromszor. Orvosunk csak este van, mit adjak neki addig, mert amúgy kéri a kaját, de ha kihányja? Sima szárazat adtam neki, eddig nem hányt tőle, csak most és ma sem evett se sokat, se nem habzsolt. Átlagosat hány egyébként se nem habos, se nem véres, csak olyan sima hányadék... úgy sajnálom, ha kimegyek a konyhába rögtön rohan hátha kap valamit, de nem tudom mit adjak neki.
2010. jan. 11. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Langyos tejet, semmi egyebet.
2010. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Lehet bezabált, két napig koplaltasd!
2010. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

12:15


Tejet semmiképp, attól pláne hányni fog.

2010. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül állatorvos, lehet, hogy gyomorgyulladás. Legalábbis az enyémnek az volt,amikor minden ok nélkül többször hányt.
2010. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azóta nem hányt megint, pedig eszegetett is, de elvettem előle, csak keveset kap, mikor kér. De fél hétre elvisszük, max. hülyének néz az orvos.
2010. jan. 11. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én valahol azt halottam, hogy főtt répát, főtt zabpelyhet kell neki adni. feltétlenül valami könnyűt és olyat ami nem tejes. ha hány megint csak egy kis friss hideg vizet kapjon utána.
2010. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hányhat a mohóság miatt, de a savtúltengés miatt is. Náluk ezek a jellemzőek.
2010. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! Nem volt semmi komoly baja, diétáznia kellett egy kicsit. Az ok az lehetett, hogy most vettük magunkhoz egy sintértelepről és valószínűleg nem szokott hozzá a változatos és sok ennivalóhoz, mert egyebet nem talált rajta a doki. Óvatosabban etetjük azóta, nem is hányt azóta sem, viszont szépen hízik. :)
2010. jan. 18. 17:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Közben viszont beszereztünk egy másik macskát az is hányni kezdett, és neki meg gyomorgyulladása van/volt. Még jó, hogy elvittük. Ha valakinek kidobná a kereső és neki is ez a baja, vigye el!
2010. jan. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!