Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik a "paraméterei" egy 8...

Mik a "paraméterei" egy 8 hetes cicának?

Figyelt kérdés
Úgy értem súly, hosszúság, stb.
2010. jan. 11. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Cicáknál is mérik ezt? :) Én eddig csak újszülött gyerekekről tudtam... :) Bocsi, de sajna a kérdésre nem tudok válaszolni, csak csodálkoztam egy kicsit.
2010. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez most hülyén fog hangzani, de olyan "Úristen de kicsi össze ne nyomjam" méretű, simán meg tudod tartani fél kézzel. Centiben, kilóban ez mennyit jelent? Hááát olyan 40 dkg és kb 20centi hosszú lehet a farka nélkül. De ez csak sacc. Amúgy attól is függ h házi, vagy vmilyen fajmacska. Illetve hogy mit és mennyit eszik. A gyerekek se egyformák:)

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

azért kérdeztem, mert ekkora cicáink vannak, de teljesen eltérő méretekkel. Az egyik 47 deka, a másik alig 30. Én neveltem őket egyhetes koruktól, így gondolom normális, hogy valamennyire le vannak maradva az anya által neveltekhez képest, csak nem tudom mennyire lehetnek... Na, ezt jól megfogalmaztam.

Nemsokára úgyis oltást kapnak, majd megkérdem a dokit, mit gondol róluk.:)

2010. jan. 11. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez függ a fajtától is.
2010. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!