Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkedik így? Mit...

Miért viselkedik így? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja befogadtunk egy cicát, már vemhes volt. Tegnapelőtt fialt két egészséges cicát, kérdeztem állatorvost, szóval a kiscicákat el tudom látni és az időpont is megvan, amikor ivartalanítani fogja.

Viszont az anyamacskával bem tudok mit kezdeni. A vajúdás, az ellés alatt végig ott kellett mellette lennem, mert különben olyan panaszosan nyávogott, hogy nem bírtam.

Az ellés utáni este a kölykökkel foglalkozott, de azóta ugyanazt csinálja, mint az ellés alatt, nem akarja, hogy elmenjek, még pár percre se. Ha elmegyek, nyávog, és a családban sincs semmi empátia, ugyanis a macsek "közös", de őket zavarja a nyávogás, az persze eszükbe se jut, hogy esetleg segíthetnének.

Le lehet róla szoktatni? Csak akkor van nyugton, amikor itt vagyok mellette meg a kiscicát mellett. Meddig fog tartani? Le lehet róla szoktatni?

17/L


2014. aug. 4. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogod magad azt elmész valami programra. Azt akkor majd odaülnek ők is vagy a macs feladja pár óra után.
2014. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit az előttem szól írt kicsit erősen hangzik, de ez a megoldás. A maccsnak te jelented a biztonságot. Meg kell tanulnia, hogy a kölykökről egyedül is tud gondoskodni
2014. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Erre én is gondoltam, csak nem tudtam, jó ötlet-e, nem szoktam még annyira össze a macsekkal :D Akkor ezt fogom csinálni.
2014. aug. 4. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!