Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtam egy macskát....

Befogadtam egy macskát. Megdöbbentően nyugodt természetű. Szeretnék belőle "szobacicát" csinálni, hogyan tudom megtanítani, hogy ne akarjon az ajtóhoz menni?

Figyelt kérdés
A macskakávézókban ezt hogyan tanítják?

2014. aug. 5. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után megszokja, hogy bent van, és ha nem engeded ki soha, akkor elfelejti, hogy mi van kint. :) Bent legyen neki kaja, pia, meg WC.
2014. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem a közelben lakik, és azért megy az ajtóhoz?
2014. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Messziről fogadtuk be, akkor már 3 hete ment a facebook és plakát kampány. Most újra kezdem. (Egyenlőre a helyéről is csak,pár lépést távolodik el)
2014. aug. 5. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok-sok türelemmel elérheted. Mikor nyitod az ajtót és indulna, szólj rá, hogy "állj, maradsz", ha nem csinálja, nyomd le ülésbe. Enyémnél sikerült, pedig eleinte ezerrel rohant volna ki (felnőtt, talált cica). Befelé presze eleinte óvatosan nyisd az ajtót és rögtön utasítsd a maradásra. A közhiedelemmel ellentétben igenis tanítható a cica is, csak esetleg hosszabb idő kell, mert hangulatfüggők.
2014. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!