Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok a wishkas...

Mit gondoltok a wishkas macska eledelrő?

Figyelt kérdés
A minőségére gondolok.
2014. aug. 6. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Az egyik legjobb, de drága. A cicáim imádták!;)
2014. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A minosege csapnivalo, viszont a macskak siman rafuggnek a benne levo izfokozokra.

Es cserebe draga.

Vannak annyi penzert lenyegesen jobbak is, kevesebb reklamkoltseggel.

2014. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem etetném.


Azt hittem nem drága, de most rákerestem, és drága nagyon. Az összetevőit összehasonlítottam a Friskies-zel, kb ugyanaz van benne (Sima felnőtt táp), csak az egyik 1300/kg, a másik meg 800/kg...


Nálunk mondjuk most Royal Canine-t esznek, de már keresem a tökéletest, amire ezután váltani tudok és ár érték arányban is jó, nem csak minőségben...

2014. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, szerintem minőségre nem jó, ezt akartam kinyögni (Friskies sem)


A két márka sima felnőtt tápját hasonlítottam össze, csak hogy érthetőbben foglamazzak...

2014. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egész táp 11% állati eredetű anyagot tartalmaz, 4% húst. A többi csak adalékanyag, és ízfokozó. Ettől sokkal jobb tápot is kapsz, ugyanabban az árkategóriában.
2014. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mi van benne, de amikor a macskáimat azzal etettem, evés után rögtön ki is hányták. Más macskaeledellel ez nem fordult még elő. Úgyhogy én kihagyom, nem is beszélve arról hogy drága. Nekem semmiképpen nem érte meg.
2014. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik leghitványabb marketing moslék.
2014. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz minőségű. A macskák húsevő állatok, nem elég nekik az a 4% hús, ami benne van. Viszont telenyomják ízfokozóval, amire ha egyszer rákattan a macska nem tud leszokni és a gyenge jellemű embereknél sikerül is kiharcolniuk, hogy csak is azt kapják. Olyan mint a drog. A prémium tápoknál olcsóbb, viszont többet esznek belőle, így ha azt vesszük egy havi etetés ára már csaknem megegyezhet egymással. Eleve azok a tápok, amik színesek nem jók. Amit én ajánlani tudok neked az az Applaws, nagyon jó árban van és minőségileg is benne van a top 5-ben! Nem szabad elfeledkezni a nyers hússal való etetésről sem, mert ez a természetes eledelük a macskáknak.
2014. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az egyik legvacakabb. Gyenge tápértékű, függőséget okoz, ahogyan az előttem levők is írták.

Egyébként nem értem miért írjátok, hogy drága, nálunk ez a legolcsóbb, 130 ft tasakja. A valamire való cica eledel nálam 200-300 ft-nál kezdődik. Whiskas-t bevalllom, el sem olvastam az összetevőit, cukorra mindenképpen figyelj, h ne legyen a tápban. Mi ki szoktuk egészíteni főtthússal, hallal, amikor olyat főzök.

2014. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Platypus ***** válasza:
100%
A világ egyik legundorítóbb szaga ami a macskaalomból párállik a whiskas után. A macskából úgy jön ki a cucc, hogy továbbra is árad belőle az az átható macskakajaszag. A szokásos alapszagokkal kombinálva. Ez egyben sokat elárul arról, mennyire is természetes a whiskas aromája. Az első macskánk whiskasra volt szoktatva amikor megkaptuk. Keserves pár hét volt amíg leszoktattuk róla. Egyetlen normális tápot sem akart megenni. Jó pár álmatlan éjszakát köszönhetek neki, de elég volt a macskaalomra gondolni a kitartáshoz :)
2014. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!