Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy furminátort a...

Szeretnék egy furminátort a perzsa macskámnak de milyet?

Figyelt kérdés

Vedlik, a szőnyegből rengeteg szőrt szedek ki hetente. Porszívó nem képes kiszívni. Hallottam erről a furminátorról, állítólag nagyon hatásos. Milyet ajánlanátok, mennyit érdemes rá áldozni? Esetleg linkelni tudnátok ami megérné?

A cicám nem igazán szereti ha fésülöm, de muszáj mert ez borzasztó. Napi szinten fésülöm hagyományos fésűvel, de így is nagyon hullik a szőre.


2014. aug. 11. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit utánaolvasnék,nem vitaminhiányos a cica?


Mellesleg vannak ilyen hengerek, amik a ruháról szedik le a szőrt... szerintem próbáld meg azt,nem drága dolog.


[link]

2014. aug. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3 Éves a cica, nincs semmi baja nemrég voltunk állatorovosnál. Minden éven ezt csinálja nyáron, ezért gondoltam rá hogy ideje beruházni egy ilyen szőrkiszedőre :D

A hengert pedig már régóta használjuk.

2014. aug. 12. 03:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor éri meg, ha van is időd rá, hogy használd. Én is megvettem és sajnos csak ritkán van időm a használatára munka mellett, (talán ebben azis közrejátszik, hogy a macskám eléggé makacs) viszont azt kell mondjam, hogy tényleg hasznos. Szőrhosszúság szerint kaphatóak, keresd meg neten, hogy melyik a legideálisabb és azt rendeld meg.
2014. aug. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként elég drága termék, de sztem megéri az árát.
2014. aug. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Időm az lenne rá. Ha elkezdődik a suli akkor minden nap 2től szabad vagyok, és amúgy is általában unatkozni szoktam :) Akkor rendelek valamilyet, köszi!
2014. aug. 12. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Megéri az árát, hidd el. Amíg nem próbáltam, el sem tudtam képzelni, mennyi aljszőrt kiszed, pedig rövidszőrű a cicám. Elég hetente használni, nem kell rá több időt fordítani, mint a hagyományossal. Keress rá egy webboltra, ott ki tudod választani a cicádnak valót.
2014. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mostanában nyáron minden nap fésülöm a cicát, kb 20 percet.. Hasonló gumifésűvel, ilyen kesztyűszerű: [link]

Ezt az erkélyen csinálom (panellakás) mert rettenetesen száll a szőr, viszont sok kijön belőle. Aztán jön a sűrűbb fogazatú kefe, és a ritkább. Rengeteg szőr kijön belőle, de a hasát sehogy sem tudom, csak a kesztyűssel. Ott elég sok szőr megmarad mert nem engedi egyszerűen..

Nem tudom, hogy rendelejek-e furminátort.. Ha igazak azok amiket mondtak róla h rengeteg szőrt kiszed, akkor talán megérné, de engedné a cicám szerintetek?

2014. aug. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!