Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Biolux macska alom. Ismeri...

Biolux macska alom. Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Ezt használom, de van aki csak rosszat mond róla. Tényleg rossz lenne?

Nekem valahogyan nincsen rossz tapasztalatom róla. Érdekelne mások véleménye!


2014. aug. 14. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz , ár érték arányban főleg nem. Vannak jobbak de azok jóval drágábbak is. A Katzort szerettem még az talán még jobb volt és olcsóbb ,de az eltűnt..
2014. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ezt használom, amióta magunkhoz vettük a nyaut.


Cserélni nagyon utálom, de a cica annyira szereti, hogy hiába kint szaladgál az udvaron, pisilni meg kakálni mindig bejön :D


Szóval szerintem a funkcióját ellátja, így én meg vagyok vele elégedve.

2014. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Mostmár még biztosabban haszbnálom ezt az almot. (Elég jól szagtalanít is úgy veszem észre.)

2014. aug. 15. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam nekem annyira nem tetszett mert nagyon porzott.

Nekem a drágábbak tetszettek igaz hogy az drágább de az kévbé porzik és kevésbé szagos. De ez csak az én véleményem.

2014. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, valóban kicsit porzik. Az alját már nem szoktam használni e-miatt.

De ettől függetlenül még mindig a legjobbnak találom a kategóriájában.

2014. aug. 15. 18:58
 6/7 anonim válasza:

Nem jött be,mert mint más is írta porzik és nem csomósodik,magyarul a pisi szétfolyik mindenfelé,nem gombócba áll össze,szóval 5x annyit kell kidobni az alomból.


Fressnapf ban van 20 kgos Bioclean macskaalom,asszem ez a neve, 2500 ft...CSomósodik jól és gazdaságos,nekem 2-3 hónapig elég 1 zsák(1 macska).

2014. aug. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Megpróbálom beszerezni, ha máshogyan nem megy, megrendelem majd, mert nagyon jókat írtál róla.
2014. aug. 16. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!