Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta macská (i) d van?

Milyen fajta macská (i) d van?

Figyelt kérdés
Nekem 1db házi macska,egy vörös perzsa és egy kék brit..
2010. jan. 14. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Játszótéri keverék. (befogadott)

Lehet benne vadmacska is, akkora, de akkora...pedig lány.

És gyönyörű. Csíkos, fehér zoknikkal. Zöld szemek.

2010. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Biztos aranyos.:)
2010. jan. 14. 14:40
 3/18 anonim ***** válasza:
Hat házi, és egy sziámi (a denevér kinézetű, nem a thai macska). Bár ebből négyet a szüleimnél hagytam, mert anyukám közölte, hogy a macskákat csak a testén keresztül... :) Na meg kijárósak és ott ideális nekik a környezet, én viszont beköltöztem a városba és beszereztem magamnak ide lakás macskákat. :)
2010. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Két házi! Egy feka, egy szürke. Tesók!
2010. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon édesek:D
2010. jan. 14. 14:47
 6/18 anonim ***** válasza:

Naná, hogy házi! Épp olyan jó, mint a fajmacskák, és gyönyörű. Az anyja összes kölykét visszamenőleg 5 évre eldobálták, és őt is csak azért hagyták meg, mert én megígértem, hogy elviszem, szóval, ha nem akarjuk, hogy megöljék a kis házicicákat, akkor kötelességünk befogadni őket!

Vörös, fehér partedlit és cipőcskét visel, és olyan szép, óarany színű szeme van, amilyet eddig másutt még nem láttam (tehát nem zöldessárga, hanem olyan mustár, okker, óarany!).

2010. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy tradícionális sziámi (nem a nagyon nyúlánk, hanem az ősibb fajta) és egy "utcai vegyes" ( karácsonykor fogadtunk be tavaly), ő majdnem teljesen fekete, mellkasán egy szabályos fehér V-alak van :)
2010. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

sima mezei házi cirmos:)

[link]

[link]

2010. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nos házi, de valami nemes vérvonalú, mert gyönyörű a szőre, /meg ő is! :-)/ és olyan kölykei születnek, hogy

,,nacsak˝. Tényleg gyönyörűek. Persze tudom, hogy ebben a ,,Büszke Kandúrpapának˝ is nagy szerepe van.

Született már olyan kölyök, ami /szerintünk:)/ totál úgy nétett ki, mint egy kaliforniai pettyes. Volt már olyan alom amelyikben hosszú szőrű szürke, rövid, tömött szőrű szürke és hosszú szőrű fehér-szürke kölyök is volt.

És ezt úgy, hogy ő választotta ki a kandúrt!

2010. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Befogadott kóbor mind.
2010. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!