Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macskának kínzás lenne...

Egy macskának kínzás lenne házban élni?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék egy macsekot, de apum azt mondta, hogy nekik rossz lenne, ha bent lenne. és ugyebár, suli-meg minden... és így-úgy csak egyszer tudnám kivinni 3-4 órára. tényleg kínzás lenn?
2014. aug. 16. 13:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
ha kiskorától ott nő fel akkor nem :D
2014. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:) kösz a gyors választ :)
2014. aug. 16. 13:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor a két lakásmacskámmal én állatkínzó vagyok? Az én anyám pontosan ugyanezzel akart eltántorítani a macskatartástól, amikor külön költöztem. Én viszont úgy voltam vele, százat nem tudok megmenteni, de egyet biztosan meg fogok menteni attól, hogy egy elmebeteg felkoncolja, megmérgezze, egy kutya széttépje, vagy egy autó eltiporja. Szép, nagy 7 kilós kandúr lett, most már 5 éves elmúlt, kutya baja. A kisebbiket a lépcsőházból fogadtuk be, egyetlen bajuk, hogy rivalizálnak értem.
2014. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es: nem mondtam, hogy kínzás, hanem kérdem, hogy az-e...

szerintem se az.

2014. aug. 16. 13:46
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk nemrég van lakásban cicánk. Előtte olvasgattam, és írták, hogy a macskák azért tarthatók jól lakásban, mert nagyon jól tudnak alkalmazkodni. Lényeg, hogy legyen, ahova felugrálhatnak, és kaparófa, játékok.


Mostmár itt van a cica, és szerintem kivinni nem is kéne egyáltalán, szaladgál bent is nagyon sokat. Kaparófát nem vettünk, szőnyegen szokta élezni a karmát, de még egyetlen szálat sem húzott ki. Ablakba felmászkál, de még a függönyöket sem szakította ki. Ügyes cica. :) De ahogy olvasom, vannak karmolósabb cicák, nekünk szerintem szerencsénk van.

Játékot sem vettünk külön neki, de nálunk van rengeteg gyerekjáték, azokból mindig talál valamit, amivel játszik.

Alapvetően önállóan elvan, egyedül is, de ha itthon vagyunk folyton jön utánunk, de nem sokat foglalkozik velünk, inkább csak figyelget. :)

2014. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kinzás csak muszáj ,hogy ki legyen ivartalanitva másképp esély nincs rá ,hogy bent tudod tartani vagy ha mégis akkor jelölni fog ha lány akkor meg tüzelni ami igencsak idegesítő dolog.Nálam 2 cica van a lakásban igaz az egyik kijár de a másik teljesen benti.Ha jó az alom és napi 2x ki van belőle szedve a piszok akkor a szagok sem gond.Mostmár létezik szilakonos alom is amiből csak a kakit kell kiszedni ez drágább ám akár 3 hónapig is elég a 3 liter. 1OO%-ig szagtalan!
2014. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 16. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kínzás.

Az enyém született szobacica, konkrétan akkor sem tudnám kivinni ha akarnám :D

Még a lépcsőházba sem teszi ki a lábát, nemhogy az utcára.

A kisebb már kíváncsibb és kalandvágyóbb, de ő is jól érzi magát bent :)

2014. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az jó! :)
2014. aug. 17. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!