Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! Mi lehet a baja? A...

SEGÍTSÉG! Mi lehet a baja? A cicámnak könnyezik a szeme és "csipádzik"! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérem, segítsen valaki! A cicámnak (5 és fél éves) nagyon könnyezik a szeme, és csipacsíkok vannak az arcán. Érzékeny a fényre, nem néz bele, és hunyorog. Ettől függetlenül jól van: éhes, szaladgál, játszik meg alszik. Kamillafőzettel (kamillatea) mosogatom a szemét, mert kötőhártya-gyulladásra gyanakszom. Mit tegyek? Ja, és veszélyes emberre? (A neten nem találtam semmi használható információt...
2010. jan. 14. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is kamillateával borogattam, mikor az én cicámnak ilyesmi baja volt, bár ő akkor kiscica volt. Szerintem az használhat, de azért el kellene vinni állatorvoshoz.

Remélem meggyógyul a cicád!

2010. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha állatorvoshoz viszed. De ha mégsem tudod, akkor Garasone szemcsepp nem árt neki, nekünk is azt írt anno a doki. A kamillateával vigyázz kicsit, mert szárító hatása van.
2010. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi vidéken lakunk.Nekünk van 3 db kiscicánk(volt)és már 6 hónaposak.Anno én is kamillateával borogattam nekik mikor belekaptak 1 más szemébe..1 hét és elmúlik..Nuygíí
2010. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! Kipróbálom majd azt a szemcseppet is, ha vasárnapig nem javul a helyzet. Dokitól holnap kérdezem meg, mitévő legyek..
2010. jan. 14. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
irass fel az orvossal Garasone szemcseppet!
2010. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!