Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Biztonságos lenne cicám...

Biztonságos lenne cicám számára zártszelvényből és csirkehálóból készült kennel?

Figyelt kérdés

Szoba cica, de van kertünk csak épp nem biztonságos neki.

Arra gondoltam hogy közvetlenül a ház mellé csinálnék egy kennelt neki ahova bármikor szabadon kimehet napozni, levegőzni, bogarászni.

Viszont az anyagi lehetőségeim szűkösek sajnos.


Arra gondoltam hogy veszek zártszelvényt ( 15 x 15 x 1,5mm) ebből csinálnék egy olyan keretet alul-fölül egy kocka váz, az oldalán méterenként egy zártszelvény, illetve a tetején egy keresztbe. Ezt a ház falához rögzíteném, és minden oldalát bevonnám kis lyukú csirkehálóval. Persze a tetejét is.

Biztonságos ez? Vagy a macska simán szétszedi a csirkehálót?


2014. aug. 19. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szobacica és ivartalanítva van, akkor a cica nem igényli a kertben mászkálást. Akkor felesleges neki kennelt csinálni, főleg, hogy a cicák szeretnek mászkálni.

Ha nincs ivartalanítva akkor csak rossz ötlet egy ilyen kennel, mert akkor mindenáron menni akar, és szét akarja majd szedni.

Éppen tegnap volt a tévében erről egy riport.

2014. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem rossz,de én kimondott macskahálót raktam fel,és így nyugodtabb vagyok.Lehet kapni drót belsejűt is,igaz nem valami olcsó.Nekem 6 éve van fent,és mint az új...
2014. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!